Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja elfogadni, miért nem érti meg? (bővebben itt) 17F

Figyelt kérdés
Az édesapám szinte naponta azzal nyaggat hogy űzzem a csajokat... Amit valahól meg tudok érteni, mert ilyen korban már ezt kéne tennem elméletileg, meg a hormonok, meg hogy az milyen jó meg a f.szom tudja... Tisztában vagyok vele, hogy csak jót szeretne nekem. Néhány dolgot nem értek: mi a fene köze van az én dolgaimhoz, miért nem hagy békén? Az én dolgom hogy mit teszek, mit nem. Én álltalában megkérem rá hogy hagyjon ezzel az egésszel, mert nem érdekel. Van kedve a halálnak futni lány után (egyébként ha jön is egy csaj, mert szokott, akkor sem élek a lehetőséggel, mindig visszautasítom). Az udvarlás nagyon kimerítő, mindamellett nekem eddig szinte csak szenvedést okozott, ergó nem szeretnék kisszúrni magammal. Még nem csókolóztam, de már ez sem érdekel. Ja és mindamellett hatalmas mértékű nőiesség is van bennem, amit nap mint nap el kell titkolnom a társadalom elől, csak a pszichológusom tud erről. Egyébként meg gyűlölöm a "férfi szerepkőrt" és sokkal jobban tetszik a "női szerepkör". Ez van. Egyébként ezt nem vállalom fel senki elött, mert a társadalom egyből megkövezne. (És itt is nyugodtan dobáljon meg az aki nem tud így elfogadni engem, nem érdekel.) Hogyan értessem meg édesapámmal hogy hagyjon békén?
2010. szept. 21. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kicsit már kezd úgy festeni a dolog ahogy leírtad hogy édesapád alig vett részt a nevelésedben, szóval gondolom anyukád volt veled döntő részt, talán emiatt lettél kicsit lányos és nem érdekelnek a férfias dolgok. Tény hogy egy olyan apa, aki nem törődik a fiával és nem tanítja meg az évek során férfias dolgokra, az ne várja el hogy a fia az legyen.


De mivel azért te mégiscsak férfiból vagy, talán nem kéne ezek mögé bújni és magadtól is megemberelhetnéd magad. Bár gondolom itt már nagyobb a probléma, ha pszichológushoz jársz..

2010. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kicsit már kezd úgy festeni a dolog ahogy leírtad hogy édesapád alig vett részt a nevelésedben, szóval gondolom anyukád volt veled döntő részt, talán emiatt lettél kicsit lányos és nem érdekelnek a férfias dolgok. Tény hogy egy olyan apa, aki nem törődik a fiával és nem tanítja meg az évek során férfias dolgokra, az ne várja el hogy a fia az legyen.


De mivel azért te mégiscsak férfiból vagy, talán nem kéne ezek mögé bújni és magadtól is megemberelhetnéd magad. Bár gondolom itt már nagyobb a probléma, ha pszichológushoz jársz..


Igen, sajnos ez már rég nem egy kis gond... :( Nem hiába van dokim. :( Nem szeretnék a dolog mögé bújni, de tudod, így PISZOK nehéz férfiasan viselkedni, hogy gyakorlatilag nem is mutatták meg, hogyan is kell... (Tudom, ez nem mentség, de nekem így nagyon nehéz.) Annak a fiúnak, akinek szerető, törődő apja volt szerintem sokkal könnyebb valahól, én úgy érzem. Szinte csak anya törődött velem. Mindamellett apa NAGYON ROSSZ példát mutatott a "férfiasságról" és a dokim szerint ez egy kulcsfontosságú dolog, amiért nem szeretem és nem is vágom olyan jól a férfi szerepkört. :( Félreértés ne essék, néha élvezem hogy fiú vagyok, de gyakran... Érződik, hogy apa rossz pédát mutatott és akkor nem is élvezem a férfi szerepkört. :( Remélem érted, mire célzok.

2010. szept. 24. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!