Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek hogy fiatalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek hogy fiatalkorotokban egy idősebb próbálkozott, de nem esett le nektek?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősünk diszkréten látogatott párszor, elvitt vacsorázni, de azt hittem csak azért mert jóban vagyunk. Utólag felnőtt fejjel jöttem rá hogy lehet többet akart.
2022. júl. 11. 14:54
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
#18 persze, arra nem is készítettek hogy olyan aki születésemtől fogva ismer, majd lesz olyan beteg hogy meg akar fektetni mire felnőtt leszek
2022. júl. 15. 18:16
 22/28 anonim ***** válasza:

Privátra: Nem emlékszem, mennyit kapott, gyerek voltam még. Inkább idősebbek voltak ott, mi gyerekként voltunk nyáron. Tehát igen, ő volt szinte az egyetlen fiatalabb nő, akinek ugye nem volt férje (úgy nyilván nehezebb lett volna rámászni, ha ott van a férj.) Amennyire emlékszem, arcra nem annyira volt szép, de csinos, jó alakú csaj volt. A pasi meg nem hiszem, hogy bármilyen más nővel ki tudott volna alakítani normális kapcsolatot. Szerintem incel lehetett.

#17

2022. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Köszi a választ, csak nem akartam offolni :)

Beteg emberek vannak nagyon.

2022. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Pedo sztorim van (11 éves koromból), ha az számít.
2022. aug. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után leesett, de igen.


Én 15 voltam, nem volt még sok tapasztalatom a fiúkkal. Volt egy szomszédom (azóta már rég nem ott élek), egy 30-as férfi, felesége és kb 1 éves gyereke volt. Ha a lépcsőházban összefutottunk, váltottunk pár szót. Egyszer az utcán futottunk össze és megkérdezte, beülök e vele inni valamit (nem alkoholt persze). Nekem ez nem úgy esett, hogy akar tőlem valamit, kétszer annyi idős, fel sem merült. Úgyhogy beültünk egy étterembe. Majd ott mondta, hogy a feleségének ne szóljak, hogy találkoztunk. Még mondtam is neki, hogy dehát miért, 15 éves vagyok, nyilván nem azért találkoztunk. Szerencsére csak egy rövid ideig tartott a találkozó és hazafelé esett le, hogy többet akarna, mint beszélgetni. Egy barátomnak mondtam csak el, szüleimnek nem. Utána még párszor próbált velem beszélni. De nagyon meg voltam ijedve és csalódott is voltam, azt hittem, csak egy kedves szomszéd.

2022. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
23 voltam a pszichiáter kb. 55 és nagyon kedves volt velem. Már az furcsa volt, hogy mikor kísért be a rendelőbe a derekamat fogta meg. Egy darabig jártam hozzá, megadta az otthoni számát. Azt mondta bármikor hívhatom. Csak nekem adta meg, mert én vagyok a kedvenc betege. Aztán egyszer csak úgy átölelt mikor vége volt a beszélgetésnek és adott egy puszit az arcomra. Na ott esett le, hogy másképp is kezelgetne 🤣
2023. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Akkor, 13 évesen nem vettem a jeleket, mert abszolút tapasztalatlan kislány voltam. Még a kezemet sem fogta meg senki.


Aztán váratlanul határozottan kimondta, hogy észrevettem-e, hogy mennyire tetszem neki . Lebénultam. Megrázott, mert mint írtam, annyira gyerek voltam még, hogy az ilyen még teljesen kívül állt a szférámon. Ráadásul töri tanárom volt.

2023. febr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Gyűlnek itt a pedo történetek.
2023. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!