Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek hogy fiatalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek hogy fiatalkorotokban egy idősebb próbálkozott, de nem esett le nektek?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősünk diszkréten látogatott párszor, elvitt vacsorázni, de azt hittem csak azért mert jóban vagyunk. Utólag felnőtt fejjel jöttem rá hogy lehet többet akart.
2022. júl. 11. 14:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a gimis ofő-n volt 30 körüli és a gimis csajokét volt oda nagyon. Velem feltűnően elnéző volt és jóindulatú sokszor, végül a ballagás utáni banketten is nagyon diszkréten flörtölgetett velem - bár ez akkor nem esett le nekem, csak néhány évvel később.
2022. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%
En felnott fejjel.az ilyen dolgokat aljas molesztálásnak fogom fel.
2022. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%

12


Én is.

2022. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
hát én dugtam volna csak férfi vagyok és nehezen vesszük a jeleket.
2022. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hogyne, imádnak a nők, de még most is bár szemfülesebb lettem:)
2022. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
#12 Ha nem is molesztálás (mert remélhetőleg tettlegességig nem fajult senkinél) de felnőttként a fiatal naívság kihasználása vagy csak a próbálkozás is mindenképp aljas.. én nem tudom mit csináltam volna ha bepróbálkozik, lefagytam volna. De így is kínos visszagondolni.
2022. júl. 11. 19:37
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Én még kiskamasz voltam amikor a nyaralónknál folyton átjárt egy szomszéd rokona. Senkinek nem volt gyanús, mert mindenki összejárt mindenkivel.(Na, nem úgy 😁). Egyszer el akart vinni horgászni csak engem, de azért oda a család már nem engedett. Pár nappal később éjjel bemászott a szomszéd nő éjjel nyitott ablakán, és megerőszakolta (ő felnőtt volt.) Feljelentés lett, lecsukták...
2022. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
16%

“ párszor, elvitt vacsorázni, de azt hittem csak azért mert jóban vagyunk”


Nevelési hiányosság, a szüleid nem készítettek fel rá, hogy semmi ilyen nincs ingyen.

2022. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#17 nem esett le senkinek hogy egy ilyen őrült az a srác? Mert aki bemászik egy ablakon hogy valakit megerőszakoljon az nagyon kattant ember.
2022. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

#19! Miután bemászott, már nyilván leesett😂

Amúgy, amennyire emlékszem, olyan tipikus bájgúnár feje volt, segített másoknak, olyan mindenki kedvence. De az biztos, hogy nem volt százas.

2022. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!