Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi volt az indok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt az indok amiért kiábrándultatok egy kapcsolatból? Kort is irjatok!

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Beteges féltékenység, uralkodási mánia, agresszió, 28 voltam, amikor szakítottam.
2022. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Úgy ébredtem, hogy ki ez a pojáca? Elment és elzárkóztam előle... évekig nem találkoztunk
2022. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
A sarga zoknija nem tetszett
2022. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Alkoholista lusta disznó volt és nem akart dolgozni. 30 voltam.
2022. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A háztartás a “nő dolga” mentalitás
2022. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

20-21 voltam, ő fiatalabb.


Én folyamatosan dolgoztam iskola mellett, ő nem keresett munkát vagy 1 maximum 2 hét után elbocsájtották.


Albérletbe mentunk 2 hónapra, szinte egyedül fizettem mindent, még a telefonomat is el kellett adnom. Ő bulizott és kb mindennap ivott. Azt már meg sem említem, hogy részegen azzal fenyegetett hogy kinyiffant. 🤷🏻‍♀️


Egy életre megtanultam, hogyha valakinek a lelke sérült, az csak bántani fog másokat. Hal Isten időben léptem. 👀

2022. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Folyamatos okoskodás, és nem hagyott nekem elég teret.

26n

2022. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%
Én voltam a tudtomon kívül a 3. 32 voltam.
2022. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

-Éretlen viselkedés. Más csajok gusztustalanul látványos bámulása, kanos fickóknak odakészített instaképek kedvelgetése, behisztizés, ha nemet mondok valamire vagy óvszert kell húznia. i

Igények azok voltak, megkaptam a jó nő definícióját párszor, amihez igazodnom kellene, csak azt elfelejtette, hogy jó nő csak jó pasinak jár. Kemény két hónap volt. 😂


-Nem lehetett vele tervezni. Egy kellemes délutáni elfoglaltság volt a kapcsolatunk, amihez hol volt kedve, hol nem. Nekem több kell annál, hogy valaki lemondja a találkozót, ha a haverok hívják valahova vagy ha megfájdul a fejecskéje. Volt az életének egy olyan része, amiből teljesen kihagyott és úgy tűnt, hogy ezen nem akar a későbbiekben sem változtatni. Jót mosolyogtam utólag ezen, mikor a jelenlegi párom szinte sürgette, hogy megismerjem a barátait és alig várta, hogy velem töltse az idejét.



Az ember egy jó kapcsolatban jön rá, hogy lehet így is csinálni és nem szabad eltűrni dolgokat. :)


A legtöbb esetben viszont nem volt hibás a másik, mikor szakítottunk vagy abbahagytuk a randizgatást. Idővel általában kibukott, hogy valahogy nem passzolunk, nem működik köztünk a kémia, nem vagyunk szerelmesek. Ebből adódóan békésen váltak el útjaink.


26n

2022. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sellolany ***** válasza:
100%
21 éves voltam, le szerettem volna diplomázni, legalább egy minimális egzisztenciát építeni, de ő ezt nem fogadta el. Gyereket akart, szerinte nem kellett volna tanulnom. Neki jó lett volna, ha szegények maradunk. Azóta eltelt 20 év, se felesége, se gyereke, se karrierje, szóval várhatott volna rám pár évet.
2023. márc. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!