Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szeretek vezetni az gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretek vezetni az gáz?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok. 2 éve van jogsim. Nemigen vezetek, mert nem szeretek. Sokkal jobban szeretek tömegközlekedésen zenét hallgatni szépen nyugodtan. Kocsiban meg koncentrálnom kell...


Ez mennyire gáz, esetlegesen visszataszító egy nő szemében?

Tudom, hogy sok nő oda van, azért ha jól vezet egy férfi stb. Dehát ez van. Engem sosem érdekeltek az autók kiskoromban sem.


Mi a véleményetek?



2022. máj. 27. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22 vagyok, és én is rohadtul utálok vezetni. Mióta felköltöztem Pestre szerencsére nem kell.
2022. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha csak szimplán nem szeret, az nem baj. Ha nem is hajlandó rá, akkor sem amikor szükséges, az már gáz szerintem.
2022. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ja nem, hajlandó az vagyok. Csak szimplán nem a kedvenc elfoglaltságom.

Ma is már kellett vezetnem egy 20-25 km-t.

2022. máj. 28. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!