Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szeretek vezetni az gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretek vezetni az gáz?

Figyelt kérdés

21 éves férfi vagyok. 2 éve van jogsim. Nemigen vezetek, mert nem szeretek. Sokkal jobban szeretek tömegközlekedésen zenét hallgatni szépen nyugodtan. Kocsiban meg koncentrálnom kell...


Ez mennyire gáz, esetlegesen visszataszító egy nő szemében?

Tudom, hogy sok nő oda van, azért ha jól vezet egy férfi stb. Dehát ez van. Engem sosem érdekeltek az autók kiskoromban sem.


Mi a véleményetek?



2022. máj. 27. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vezethet valaki jól attól függetlenül, hogy nem szeret alapból vezetni. Számomra ha biztonságosan vezet és nem szitkozódik folyamatosan, meg azért nem lesz sík ideg tőle, akkor nem zavar, hogy nem szeret vezetni. Alapvetően én is szívesebben tömegközlekedek, főleg ha jó az összeköttetés is, de jól jön néha ha tud az illető vezetni. Nekem még nincs jogsim, de szeretnék idővel mert azért praktikus ha van, de én sem leszek valószínűleg oda a vezetéstől. N
2022. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem az, legfeljebb szar érzés ha olyan helyre kell elmenned ahova csak autóval lehet. meg ad egyfajta élményt is.
2022. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
A nők mindenes rabszolgát keresnek. Persze hogy gáz ha nem tudod a sofőrje lenni, akkor nem kellesz.
2022. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja félreértés ne essék. Kifejezetten nyugodt ember vagyok. Kocsikázni és csak úgy szeretek ha mondjuk olyan úton megyek, ahol alig jár autó és hallgatom chillesen a muzsikát. Az egy jó feeling. De ami a városban megy Pesten attól ódzkodom. Lehet ez abból fakad, hogy ott tanultam vezetni (Újpesten) és karamboloztam egy gyakorlati órán (belém jöttek oldalról (főútvonal volt és nekem volt elsőbbségem.)).


Na de egyébként jól vezetek, biztonságosan ha úgy tetszik.

2022. máj. 27. 17:09
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem Pesten belül amúgy is érdemesebb tömegközlekedni, azon kívül meg mehet az autó. Én is ilyen vagyok mint te csak én nő vagyok. Vezetek ha kell, de szeretni nem szeretek főleg belvárosban. De azért a Balatonhoz pl szívesebben megyek autóval, de a vonattal sincs bajom ha elérhető közelségben van az állomás, boltok stb.

A lényeg, hogy nem gáz:)

2022. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Én 29 vagyok és nincs jogsim, sosem érdekelt a dolog. Nem izgat mások véleménye ezzel kapcsolatban. Tedd ugyanezt.
2022. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Pesten akkor se ülnék kocsiba ha fizetnének érte. A párom szeret vezetni de pestre csak és kizárólag tömegközlekedéssel megyünk mindig, egyikünk se szeretne a dugóban ácsorogni.

Szerintem ez még előny is.

N

2022. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Mire kell koncentrálnod? A p1nára?

Tudod te mi az a vezetés? Nem attól számít hogy valaki megvette neked, hanem ha 3-5 évet napi szinten levezettél! Nem csak Pesten hanem pályán is!

Az egy készség. De ha egy ilyen egyszerű dolgon így rinyálsz ráadasul tudatlanul akkor ásd el magad!

Még egy párkapcsolati kérdést sem tettél fel. Találjuk ki miért írtál ebbe a kategóriába? Nincs nőd és verned kell ezért sír a szád vagy miért?

2022. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utsó ne alázd meg magad.


Többieknek ment a zöld pipa, köszi a válaszaitokat!

2022. máj. 27. 20:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem az.
2022. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!