Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú egyedüllét után, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú egyedüllét után, ha megint lesz párom, hogy fogom megszokni újra a folytonos alkalmazkodást?

Figyelt kérdés

2 éve váltam el. Az elején nagyon rossz volt, hiányzott a társ, de mostanra szeretek egyedül lenni. Könnyű, hogy nem kell alkalmazkodni. Szeretem a csendet, nyugalmat. Jó egyedül, azt csinálok, amit akarok.

Viszont mégis jó lenne majd megint egy harmonikus életközösség, ha találok olyan férfit, akivel jó együtt. Van egy barátom, aranyos, kedves. Viszont a kezdeti fellángolás elmúlt, és most már gyakran zavar, ha nálam van. Várom, hogy haza menjen. Nem tudom, hogy ez amiatt van - e, mert megszoktam az egyedüllétet és nem vagyunk még összecsiszolódva, vagy pedig nem passzolunk, nem szeretem igazán?

Ha van ilyenről tapasztalatotok, légyszi írjatok véleményt.


2022. máj. 13. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell.

Egyszerűen enged el magad.

2022. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted az egyedüllétet, nehezen fogod megszokni a társat, ha együtt laktok majd. Hasonló mentalitást kell majd keresned, akkor talán könnyebb lesz.

Én is kb. két évig éltem egyedül és imádtam. Nagyon nehezen szoktam meg a közös életet, amikor összeköltöztünk a párommal. Szerencsére hagyjuk egymást élni, mindkettőnknek van olyan hobbija, ahol egyedül kiélheti magát. Ettől függetlenül tényleg szeretjük egymást, csak mindketten igényeljük a csendet egyedül és ezt tiszteletben is tartjuk.

2022. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, éljetek külön, és akkor nem kell alkalmazkodni - ma már ha tehetném én is ezt csinálnám inkább. :(
2022. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!