Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit tegyek? Valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tegyek? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

sziasztok, srác vagyok és az lenne a problémám hogy nem találok magamnak párt pedig azt mondják nem vagyok ronda

mégse jön össze soha, a lányok pl rám se néznek persze van a ki rám néz de túlnyomó többségében az első dolog van

nem vagyok beképzelt vagy ilyesmi csak látom a párokat min boldogok és olyankor nagyon szar kedvem van :( valakinek vmi tipp? am lehet hogy jobban kéne kezdeményeznem vagy miért nem érdeklek senkit?


2010. szept. 17. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Korod?
2010. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem vagy rendben magaddal.:)
2010. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 és igazad van, nem vagyok kibékülve magammal
2010. szept. 17. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor szánj időt magadra. írd mondjuk össze, mik azok, amiket szeretnél [venni vagy megtenni]. például ha kinéztél egy inget, vagy az egész ruhatrad át akarod változtatni. vagy mondjuk másmilyen hajat akarsz, vagy vékonynak gondolod magad, és eljársz edzeni. az a baj, hogy az emberek utálják magukat, ezért ennyire kapcsolat -és szerelemfüggők. azt várják, hogy más szeresse őket maguk helyett. beválik, ideiglenesen. aztán mikor otthagy, vagy kihasznál, megcsal, zsarol, teljes összeomlás.

szóval rendezd magadt, szeresd magad, és rád talál majd, akit keresel.

sok sikert!

L.17

2010. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy apróság az elöttem szólóhoz (akinek jobban nem is lehetne igaza), akkor fogják mások jól érezni magukat melletted, vagy rád felfigyelni, ha azt látják, te is jól érzed magad a bőrödben. Ez itt a nagy trükk!

Ehhez nem kell alfahímnek lenni, csupán szeretsd amit kaptál a természettől, emeld ki a pozitív tulajdonságaid, és ügyesen nyomd el a negatívokat.

És igen, légy kezdeményező, párszor pofára fogsz esni először, de pár alkalom után megtanulod miket lehet mondani, hogyan, és kinek. Kitartás ;)

2010. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz humorral és kedvességgel.
2010. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!
2010. szept. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!