Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz, hogy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy nő létemre nekem kell "udvarolni"a pasinak aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Hová tűnt belőlük a bátorság, a határozottság, a kezdeményezés és a férfiasság?

Nem azt mondom, hogy nyomuljanak ezerrel, mert az is visszás, de jól esne, ha látnám bennük a "lelkesedést" főleg, ha egyértelmű jeleket küldök neki, hogy viszont tetszik nekem is.



2022. máj. 11. 21:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#9-es nem hiszem, hogy az alakom lenne a gond, átlagos testalkatú vagyok.
2022. máj. 11. 22:12
 12/33 anonim ***** válasza:
54%

Minden vágyam egy erős és határozott nő, aki kezdeményez nálam és megtart az erős karjaiban. És elfogadó ha csak szeretnék hozzábújni és sírni.


Meg szűz vagyok 31 évesen, nem értem mi lehet a gond.

2022. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

#12 Pont te lennél itt a szűz agglegény! :D


Szerintem ha neked kérdező ez fennállás nem tetszik, jelezd felé, hogy te is vágynál a bókokra. Hagyd abba az udvarlás, mert addig tuti nem fog változni, és figyeld meg, hogy vajon nyitni fog e feléd.


Ha nagyon introvertalt,lehet csak a személyessége miatt ilyen. De tényleg az is lehet, hogy nem sok mindent mozgattál meg benne, mi csak talalgathatunk.

2022. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%

#10:


"Valóban van abban igazság, hogy lehet annyira én nem keltettem fel az érdeklődését, nem vonzódik hozzám"


Oké, és képes vagy szembenézni a ténnyel, ha történetesen ez a helyzet?

2022. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%
Te sajna nem nagyon tetszel neki, felesleges nyomulnod.
2022. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz, ma már más a helyzet.
2022. máj. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
95%

Két esetet tudok elképzelni:

1. Azok az "egyértelmű jelek" csak számodra egyértelműek, rajtad kívül a kutya sem veszi észre.

2. Te fülig szerelmes vagy belé, ezért mindent jelnek veszel tőle, de ő valójában egyáltalán nem érdeklődik irántad.

2022. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 BohócKolbász ***** válasza:
81%

Minden nő máshogy kezdeményez ismerkedést. Ez függ a személyiségüktől, a szituációtól, napszaktól, stb... Így még általánosságban sem lehet azt írni hogy ez és ez egyértelmű jel. Van aki azért mosolyog mert jó kedve van. Van aki azért mosolyog mert tetszik neki az a férfi, de csak mint esztétikai szinten, amúgy nem ismerkedik. Van aki aztán úgy néz mintha akarna valamit, de kiderül hogy csak lát valami hibát a külsőnkön, esetleg tetszik egyvalamink, de amúgy nem mi jövünk be.

A megszólítás pedig elég nagy lutri manapság, hiszen nincs a homlokodra írva hogy párod van. Egy nő ugyanúgy mosolyoghat kedvesen a férfiakra mint barát. Kíváncsi vagyok milyen a "pasizós" nézés, és milyen a normál barátságos nézés. Véleményem szerint nem sok, de szívesen meghallgatlak.

Aztán... Vannak átlagos nők akiknél nem egy férfi próbálkozik, a kéretlen üzeneteknek se szeri se száma. Egy csinos nőnél meg pláne.

Manapság a leszólításos ismerkedés lejárt, sok nő lekorlátozta a lehetőségeket a bulikra vagy a netes társkeresőkre mint lehetőség. Olyan hogy buszon, vonaton, piacon, boltban, utcán beszélget két idegen... alig akad és annak is max sima ismerősi viszony a vége.

Ott a visszautasítás mint lehetőség. Alapból nem baj, mert nem kötelező mindenkivel leállni. Manapság egy nő ha ad magára a lehetőségei kibővülnek udvarlók terén. Neki pedig a semmi dolga azon kívül hogy kiválasztja a legszebbet, legokosabbat. Ennyi. Az átlaggal mi lesz? Semmi! Mert azt tapasztalják hogy magasabbak az elvárások (sok nő saját szintjénél is magasabban keresgél mert feljebb akar kerülni), és ez nekik nem (biztos hogy) megugorható. Ezért megunják a folyamatos zsákutcát és az egy- vagy többalkalmas kalandokat, és inkább hagyják hogy majd a nő megtalálja őket. Igen, várják a sültgalambot és közben vágynak a szerelemre. De nem vágynak arra hogy játsszanak velük, és egy farok legyenek a sokból.

Tapasztalat.

2022. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam kezdemenyezni. Megsem latom azt a beszelgetes kozben amit elotte amikor meg szemeztunk, mosolyogtunk csak egymasra!
2022. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Miért kéne neked udvarolni? Ha tetszik, akkor adhatsz neki jelet, hogy szívesen fogadnád a közeledését, és ha ő ez után nem közeledik, te pedig olyan típusú nő vagy, aki ilyesmit elvár egy férfitől, akkor ennyi, nincs miről beszélni.
2022. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!