Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz, hogy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, hogy nő létemre nekem kell "udvarolni"a pasinak aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Hová tűnt belőlük a bátorság, a határozottság, a kezdeményezés és a férfiasság?

Nem azt mondom, hogy nyomuljanak ezerrel, mert az is visszás, de jól esne, ha látnám bennük a "lelkesedést" főleg, ha egyértelmű jeleket küldök neki, hogy viszont tetszik nekem is.



2022. máj. 11. 21:42
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Előre köszönöm szépen a válaszokat! :)

Ha lehet, mellőzük a privátot, nem célom az ismerkedés!

2022. máj. 11. 21:45
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Tudom őrültségnek hangzik, de lehet, hogy te viszont nem tetszel nekik, azért nem bájolognak!
2022. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
38%

Eljátszottátok. Bocs, ez van. Kellett túltolni a hisztit, a feminácizmust és folyamatosan mindenért a férfiakat okolni. Plusz, folyamatosan alá feküdni pár helyi menőnek és mindenki mást a földbe döngölni. A férfiaknak is vannak ám érzéseik, bármilyen hihetetlen.

(Hozzátenném: Valamiért az értelmes nőkre még mindig van értelmes férfi jelentkező. A többiek meg pont úgy sírnak, mint az itt lúzerezett férfiak.)

2022. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

Lehet azert nem lep feled, mert:

- azthiszi van baratod

- tul jol nezel ki, azt gondolja eselye sincs nalad

- felenk/gyava

- nem veszi eszre jelet

- sokan elutasitottak, igy feladta vagy nem lep gyorsan

2022. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg kettőtök közül csak te vonzódsz őhozzá, kérdező.
2022. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is gáz.


Osztom az 5-ös válaszadó véleményét, hogy lehet, hogy te értetted félre az ő "jeleit". Nálam is volt ilyenre példa. 40N

2022. máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyoldalú a vonzódás

Pláne hogy többesszàmba beszélsz, megerősíti ezt

Nem biztos hogy elég vonzó vagy nekik , vagy esetleg rossz helyen ismerkedsz ( melegbar 🤣)

2022. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a szituáció ismerete nélkül ez bármi is lehet, nem tudom értelmezni így a dolgot. Így maximum ilyen általános "okosságokat" tudnék mondani, mint a korábbiak. Kicsit felvázolhatnád a helyzetet esetleg.
2022. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
46%

Mivel írtad hogy nem kell privát, írom ide bár nem akartam publikusan.

Nem lehet hogy túl duci, esetleg más hátráltató tényezővel rendelkezel és ezért kell neked nyonulni?

2022. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Arra gondolok, hogy nekem kell randira hívni, bókolnom (külső és belső tulajdonság), növelni az egóját. Előfordult olyan is, hogy én kezdtem el a flörtölést.


Valóban van abban igazság, hogy lehet annyira én nem keltettem fel az érdeklődését, nem vonzódik hozzám, de nem hinném, hogy mindig ez állna a háttérben.


Egyetértek én is abban amit a 3-as ír, én nem vagyok a feminista mozgalom nagy híve. + Bennem ezolyan érzést vált ki, mintha kiakarnák herelni a férfiakat, pedig ez nem a legjobb irány.

2022. máj. 11. 22:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!