Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő inkább házias legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő inkább házias legyen vagy karrierista?

Figyelt kérdés

Egy nő inkább legyen sikeres a munkájában, de a konyhában meg béna

Vagy

Jobb egy házias nő, aki mindent tökéletesen megcsinál született feleség módjára viszont a munkahelyén meg csak elvan és várja a munkaidő végét..



#karrier #karrierista #háziasság #SzületettFeleség #NőiSzerepek
2022. máj. 8. 19:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
80%
Alapból faaszság ez, hogy aki dolgozik, az férfiként él. Már az alapfeltevésnél hiba van.
2022. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

#25

Mindig van valami komikus abban, amikor egy férfi akarja megmondani a nőknek, hogy ők mikor fogják jól érezni magukat.

2022. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

#31 "Vagy


Jobb egy házias nő, aki mindent tökéletesen megcsinál született feleség módjára viszont a munkahelyén meg csak elvan és várja a munkaidő végét.."


Már elnézést, de ki beszélt itt arról hogy a nő ne dolgozzon????

Te komolyan nem látod a különbséget a karrierista nő, és aközött aki elvan a munkahelyén? És meg én vagyok egyszerű...


Mindegy amúgy is le lettem már pontozva a sárga földig, szóval elég is volt ebből a témából.

2022. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
83%

#33 ja hogy dolgozzon, de csak legyen el a munkahelyén :D azaz legyen pénze, költeni ne kelljen rá, de szolgáljon otthon. Én kérek elnézést 🤡

És csodálkoztok hogy nem kelletek senkinek. Egyet kívánok nektek: a következő életetekben szülessetek újra nőként Afganisztánban vagy Szaúd-Arábiában. Ezt érdemlitek. Meg a jelenlegiben a magányt.

2022. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
#34 Olyat se mondtam hogy ne kelljen költeni rá. Komolyan olyan mintha nem is nekem válaszolnál. Úgy nincs értelme vitázni ha olyan mondatokat rósz fel ellenem amit le se írtam.
2022. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A 33-as hozzászólásod elég érdekes. Meg az egész cirkusz amit itt tolsz, ugyanolyan stílusban mint a kérdés, miközben a "kérdezőtől" nincs egy hozzaszólás se. Úgy néz ki hogy te vagy a kérdező más fiókkal.
2022. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
34%
Nem én vagyok a kérdező.
2022. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!