Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden igyekezetem ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden igyekezetem ellenére semmi sikerem nincs a férfiaknáé, érdemesebb inkább kicsit karrieristának lennem?

Figyelt kérdés
Nem akarok feleslegesen időt pocsékolni arra, ami évek alatt bebizonyosodott, hogy nem megy, miközben más dolgokat elhanyagolok és a végén semmit sem haladni az életben.
2015. szept. 20. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az csak jó lesz neked hosszútávon, ha rendesen foglalkozol a karriereddel. De ha nincs sikered a férfiaknál egyáltalán, tedd rendbe a külsőd.
2015. szept. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi pár évet ezzel töltöttem. Öltözködés, sport, haj, smink, minden. Nők dicsérnek, a férfiak észre se vesznek.
2015. szept. 20. 12:36
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Mindenképpen érdemes inkább karrieristának lenned, mert nagyon nem éri meg ezekre a kisfiúkra támaszkodni. Nehogy már a pasikat válaszd a lehetőségek helyett. A pasik jönnek mennek, és hiába gondolod úgy, hogy nem megy, borzasztó könnyű pasit fogni, viszont munkát, lehetőségeket nem mindennap kap az ember lánya. foglalkozz csak magaddal,a pasi meg majd jön :)
2015. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én azért próbálkoznék még... :)
2015. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Küldj egy képet egész alakosat.
2015. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 RRR ***** válasza:
közben belefuthatsz a megfelelő férfibe
2015. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:

Aztán meg évek múlva az lesz a bajod,hogy van pénzed,de egyedül vagy egy garzonban,5 macskával...

Mi az,hogy nincs sikered?

Mennyi próbálkozásból mennyi visszautasítás?

2015. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sokból az összes, illetve kapcsolatot senki nem akar velem.
2015. szept. 20. 13:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez alapján inkább azt látom célszerűnek, hogy inkább a karrieremmel foglalkozzak, mert jelen állás szerint különben amúgy is csak egy garzonban rohadok majd egyedül, csak pénz nélkül, hogy még egy macskára se telik majd.
2015. szept. 20. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet túllőttél a célon és megközelíthetetlennek, túl tökéletesnek tűnsz, nem? :) Számomra pl nem vonzó, ha valaki tökéletes külsejű, sőt...


Elképzelni sem tudlak, de ha én azt látom, hogy egy nő túl sokat foglalkozik a külsejével, elkönyvelem, hogy a külsőségek érdeklik csak és nem is vagyok rá vevő.


24/F

2015. szept. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!