Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő inkább házias legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő inkább házias legyen vagy karrierista?

Figyelt kérdés

Egy nő inkább legyen sikeres a munkájában, de a konyhában meg béna

Vagy

Jobb egy házias nő, aki mindent tökéletesen megcsinál született feleség módjára viszont a munkahelyén meg csak elvan és várja a munkaidő végét..



#karrier #karrierista #háziasság #SzületettFeleség #NőiSzerepek
2022. máj. 8. 19:37
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, pusztán a főzéshez társított klasszikus némi szerepek oldaláról közelítettem meg a kérdést, mivel a kérdés eleve ilyen formában íródott, hogy egy nő házias vagy karrierista legyen.
2022. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: Ha te voltál remélem megérte lepontozni.:)
2022. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Főzni tudok helyette és olyan kaját rendel, amilyet akar, ha jól keres. De a munkáját sem én, sem a futár nem tudja elvégezni, szóval legyen jó abban, amire szakosodott, a konyhában elég ha nem hal éhen. Ezt úgy gondolom, nélkülem is megoldotta.
2022. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 peca1000 ***** válasza:
27%
Házias legyen.
2022. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
86%
Az átlag nő valahol középuton van szerintem. Amúgy egy nem karrierista de dolgozó nőtől sem elvárható hogy állandóan főzzön , senki sem rabszolga szeretne lenni.
2022. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes férfi számára nem az a fontos, hogy a nő megtestesítsen valamiféle archetípust, hanem az, hogy szellemi partnert és érzelmi támaszt jelentsenek egymás számára, plusz a kompatibilitás a jövőképet (meg bizonyos keretek között a szexet) illetően.
2022. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet szembeállítani. Az, hogy házias legyen, mindenkinél nagyon fontos, egy férfinál is. De az, hogy karrierista-e, egyéni döntés kérdése. Engem speciel nem nagyon érdekel, hogy van-e egy nőnek karrierje vagy nincs.
2022. máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

2022-ben ezek számomra nevetséges archetípusok.

De ha már választani kell, sokkal nagyobb teljesítménynek tartom (a feleségemtől és magamtól is) a szakmai sikereket és fejlődést, mint a takarítást, amire szó szerint bárki képes.

2022. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Egyertelműen házias. Miért jó egy férfinak a karrierista nő? Mi haszon van belőle nekem? Attól hogy jól keres még nekem is dolgoznom kell, eltartani meg amúgy sem fog.
2022. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
19) én elég büszke vagyok a feleségem sikereire (kölcsönös), de hát nem vagyunk egyformák. Nekem intellektuális társ kell és olyan, aki szakmailag is inspirál.
2022. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!