Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő inkább házias legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő inkább házias legyen vagy karrierista?

Figyelt kérdés

Egy nő inkább legyen sikeres a munkájában, de a konyhában meg béna

Vagy

Jobb egy házias nő, aki mindent tökéletesen megcsinál született feleség módjára viszont a munkahelyén meg csak elvan és várja a munkaidő végét..



#karrier #karrierista #háziasság #SzületettFeleség #NőiSzerepek
2022. máj. 8. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Karrierista
Házias
51 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, mit vársz tőle.

A legjobb az, ha mindkét helyen elboldogul valamennyire.

2022. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem amilyen szeretne lenni:)
2022. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Karrierista. Eloszor persze hazias not akarnak, 10 ev mulva meg mar az lesz hogy gizi az irodaban jobb no, fejleszti magat, elert valamit, csinos, te meg csak otthon ulsz, a mosogep is tud mosni...hidd el, a pasik mindig mast akarnak, de te ugy jarsz jol ha van sajat penzed es karriered.
2022. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 FoxtrotLidérc ***** válasza:
78%
Háziasra ugyan rá nem szorulok. Karrierista nem zavar, mert én is az álmaim útját járom. A kettőnek az ötvözete az ideális számomra.
2022. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

Ha én tudok férfiként főzni, ami nem nagy tudomány, akkor neki se essen nehezére.


Amúgy meg a lényeg, hogy jól érezze magát, mert boldog nő=boldog férfi.

2022. máj. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy és jót akarsz magadnak, akkor foglalkozol a karriereddel.
2022. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
7: Ha jót akarsz magadnak, foglalkozol a karriereddel, hogy ne légy senkinek se kiszolgáltatva. :)))
2022. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem lehet mindkettő is, de én egyiket se várom el. A lényeg, hogy csinálja azt amiben jól érzi magát, és ne erőltessen magára ilyen-olyan vélt vagy valós társadalmi elvárásokat, ha amúgy nincs kedve hozzá.
2022. máj. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
67%
Én a háziasabb nőket jobban szeretem, de attól még fókuszálhat a munkájára is. A háziasabb nők nőiesebb, a karrieristák inkább férfiasabb lelkületűek. Mindenki azt csinálja amihez ért, amit szeret, abból általában nincs nagy gond.
2022. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%

"Ha én tudok férfiként főzni, ami nem nagy tudomány, akkor neki se essen nehezére."


Férfiként mivel nehezebb?

2022. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!