Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valaki iránt az érzéseinket, akit majdnem mindennap látunk és beszélünk vele?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit ismerek már nagyjából két éve. Először csak kollégák voltunk, majd lényegében barátok, viszonylag sokat tudunk egymás életéről. Mindketten egyedülállóak. Mindig kedves, figyelmes, udvarias velem, jobban, mint bárki mással a környezetünkben. A munkahelyen szünetekben gyakran alakul úgy, hogy kettesben maradunk, kávézunk, beszélgetünk, nevetünk. Viszont sosem lépett, nem hívott randira, tehát letettem arról, hogy ebből több is lehetne. Próbáltam kerülni, nem beszélni hozzá, de nem igazán sikerül és nem akarok bunkó sem lenni, ő kezdeményez ilyenkor, azt hiszem a barátságunkat igényli (nyilván én is, szeretek vele lenni). Viszont ezt így tovább nem bírom, tovább akarok lépni érzelmileg, csakhát így nagyon nem megy. Kezdek haragudni rá, pedig semmi rosszat nem tett, sőt túl kedves.

Valakinek valami tanács?



2022. ápr. 30. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha te kezdeméényeznél? Mi lenne a legrosszabb, ami történne? Mond neki, hogy munka után menjetek el kávézni, enni, stb. Szerintem nézne ő is, de tetszene neki.
2022. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ferfi kollegám aki teljesen egyertelmuen nem akar semmit tolem. En kb 3 nap önmarcangolas utan fel tudtam venni vele a csak kollegak vagyunk életérzést.

Szoval "pofára esés" után 3 nap mulva már tudtam olyan lenni vele hogy nem érdekel mint férfi.

2022. ápr. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*Maga a férfi segített, azzal, hogy elutasito közömbös, hagyjam békén. Eleinte sértette az egomat is, azt mondjuk helyretette, aztan ment tovább az élet
2022. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csak!


Elég egyértelmű, hogy azért nem hívott randira vagy nem lépett feléd, mert nem akart vagy nem mert. Egyik sem túl nyerő. Szóval, igazából elhívhatod munkán kívül valahova, de készülj fel arra is, hogy semerre nem mozdul a kapcsolatotok ezáltal. Végül is vesztenivalód nincs... Csak számomra ez kicsit olyan izzadságszagú helyzet.

2022. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért akarnád ezt, wtf??


A fejlődés célja az, hogy minél több részedet irányítás alá vedd, nem hogy mindent lecarj magadban és hagyd, had csináljon, amit akar.

2022. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!