Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom van, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van, de nem tudom elfelejteni azt a másik srácot,mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 2 srác mellesleg közeli baratok. A sraccal csak neten beszéltem, nagyjából másfél hónapot, minden nap és olyan hatással volt rám, neten keresztül is mint még senki, de kiderült a végén, hogy csak kihasználni akart, semmi mást. Így megszakítottam vele a kapcsolatot. Nagyon fájt, mert komolyan gondoltam vele. És a vicc benne, hogy ő ajánlott be engem a mostani barátomnak, akivel összejöttem, mert amúgy minden terén nagyon osszeillunk, nagyon szeret, ritka ilyet találni és nem is akarom elengedni, mert szerintem nekem ő az igazi és nala nem találok jobbat viszont 1 valami hiányzik. A humor. Ami a masiknak sokkal inkább megvolt, mint a barátomnak. És hiányzik, hogy olyan felszabadultan, jól érezzem magam a társaságában, hogy annyira egy hullámhosszon legyünk. Tudom, ez is nagyon fontos, de ezért nem szeretnek eldobni egy ilyen kapcsolatot (már 5 hónapos) De egyszerűen nem ertem, hogy józan ésszel gondolkodva, semmi okom a panaszkodasra, de mikor meglatom azt a fiút annyira ideges leszek olyan hatást vált ki belolem, ami a barátomnak sose sikerült.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy másszak ki belole?


2022. márc. 11. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi vonzót látsz olyanban, aki csak ki akart használni? Erre gondolj, amikor meglátod!
2022. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vicc vagy. Jajj ő a tökéletes de egy dolog nincs meg benne ezért keresek valakit aki szar de az az egy megvan benne aztán megyek sírni mert átbasztak brühühü. Nőj fel kisgyerek.
2022. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es te nem értelmezed a kérdést. Menj innen ha nem tudsz segíteni
2022. márc. 11. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szépen reagálsz a válaszokra, ezek után nincs is kedvem írni semmit, pedig a jó szándék megvolt ... mindegy is, majd pofára esel és jössz ide sírni pár hét múlva, hogy elhagytad a jót a szarért és milyen kegyetlen az élet.
2022. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
gondolom még 20 éves se vagy,ebben a korban gyakori hogy több fiú vált ki érdeklődést , lehet még nem vagy érett egy kapcsolatra. A mondás szerint"vagy akarsz valamit , vagy nem" nincs köztes választás.
2022. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kislány, én a jövődet vázoltam. #2
2022. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok és írtam a kérdésbe, hogy nem akarom ezért elhagyni. Olvasni tudsz-e?

A másik meg ha, csak segíteni akartal akkor nem úgy kene, hogy “nőj fel kisgyerek”

2022. márc. 11. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
8. A nem akarod elhagyni a barátod , de közben más férfiúra vágysz nem éppen egyértelmű lezárásra utal. Ne erkölcsösségből ne akarj mást választani , ha nem azért mert te úgy érzed a párodat szereted és ő leghelyesebb a számodra és a legjobb lelki társad, ha nem így érzed akkor csak a barátod idejét húzod. Ez nem bántás amit írtam, csak 9 évvel időseb,bölcsebb és tapasztaltabb vagyok nálad. Ha menni akarsz menj, de soha semmit ne bánj meg az életben!
2022. márc. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jól van…koszonom. Csak nem akarok rossz döntést hozni.
2022. márc. 11. 16:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor gondolkodj el azon , hogy jelenleg mi tenne boldoggá.
2022. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!