Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom van, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom van, de nem tudom elfelejteni azt a másik srácot,mit tegyek?

Figyelt kérdés

A 2 srác mellesleg közeli baratok. A sraccal csak neten beszéltem, nagyjából másfél hónapot, minden nap és olyan hatással volt rám, neten keresztül is mint még senki, de kiderült a végén, hogy csak kihasználni akart, semmi mást. Így megszakítottam vele a kapcsolatot. Nagyon fájt, mert komolyan gondoltam vele. És a vicc benne, hogy ő ajánlott be engem a mostani barátomnak, akivel összejöttem, mert amúgy minden terén nagyon osszeillunk, nagyon szeret, ritka ilyet találni és nem is akarom elengedni, mert szerintem nekem ő az igazi és nala nem találok jobbat viszont 1 valami hiányzik. A humor. Ami a masiknak sokkal inkább megvolt, mint a barátomnak. És hiányzik, hogy olyan felszabadultan, jól érezzem magam a társaságában, hogy annyira egy hullámhosszon legyünk. Tudom, ez is nagyon fontos, de ezért nem szeretnek eldobni egy ilyen kapcsolatot (már 5 hónapos) De egyszerűen nem ertem, hogy józan ésszel gondolkodva, semmi okom a panaszkodasra, de mikor meglatom azt a fiút annyira ideges leszek olyan hatást vált ki belolem, ami a barátomnak sose sikerült.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy másszak ki belole?


2022. márc. 11. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Valszeg annyira mégsem tökéletes ez a kapcsolat, mint itt írod.

Akivel összeillessz, azzal egy hullámhosszon is agy jó esetben.


A másik srác viszont egyértelműen nem akar tőled komolyat.


Egyébként meg 20 évesen még bőven belefér a hlye döntés. ;) Sőt, kellenek is a fejlődéshez. Inkább most hibázz nagyot, mint 30 évesen, nem igaz?

2022. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!