Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy sosem fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy sosem fogom tudni elfelejteni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel kb. 10 éve ismerkedtem meg. Nekem volt párom ezért nem is gondoltam semmire. De.. elkezdtünk egyre többet beszélgetni, majd találkozni. Csak csók volt köztünk. Nem akartam szerelmes lenni, mert ismertem, hogy milyen és féltem, hogy egy nap nem csak nekem hanem még 10 csajnak udvarol. Végül nem lett köztünk semmi. Persze sokszor találkoztunk.

Azóta én már más kapcsolatban vagyok 8 éve. Az említett srác a mai napig mindig megtalál. Bármikor ha meglátom a szivem hevesebben ver. Boldogság tölt el, de nem akarok tőle semmit, mert csalódtam már benne nem egyszer és szeretem a páromat nem csalnám meg!!

De a mai napig angyalomnak, drágámnak, szivemnek hív. Ha nem akart annak idején velem lenni csak hitegetett akkor mit vár most tőlem? Hiába kérdezem meg nem kapok rá sose választ..

Egyszerűen beleőrülök. Mért érzem azt, hogy még most is szerelmes vagyok belé? Mért nem tudom sose elfelejteni? Egész életemben szerelmes leszek belé?

Van valakinek tapasztalata, ötlete, tanácsa, hogy tudnák úgy mond kiszeretni belőle?

Eddig minden exemet el tudtam felejteni, egyiket sem szeretem már és ha meglátom őket semmit nem érzek.

De ez a srác más... Kérlek segítsetek..


2022. ápr. 22. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A beteljesületlent mindig nehezebb elengedni, mert egy idealizált képed van róla. El fogod tudni engedni, de szakíts meg vele minden kapcsolatot. A srác csak szórakozik veled, ha akarna valamit, már lépett volna.
2022. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, nekem is volt egy nagy szerelmem, kb. 12 év volt, mire teljesen el tudtam engedni a dolgot.

A megoldás nem egy másik kapcsolat volt vagy az, hogy erőszakosan próbáljak kiirtani minden gondolatot vele kapcsolatban.


A megoldás egy ennél nagyobb szerelem, ami valljuk be, inkább szerencse kérdése. De ehhez a szerencse mellett is szükséges egyfajta nyitottság és hogy valamilyen szinten lezárd magadban a nagy szerelem illúzióját.


Gondolj arra, hogy csalódtál már benne, biztosan ő sem ugyanaz az ember már, akibe anno beleszerettél, a mai énjét már nem is ismered annyira mélyen. Lehet, hogy neki ez az egész dolog csak egonövelő, jól esik neki, hogy odavagy érte, de semmi komolyat nem akar.

2022. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából annak idején lépett. Előző páromnál. Eljött hozzánk, hogy beszéljen vele, de nem voltunk otthol így nem sikerült. Ennek annak idején örültem, mert nem akartam a balhét. De utánna kérdeztem mit akart mondani nem mondta el. Az előző párom meg szart rá... Szóval nem tudom.
2022. ápr. 22. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ennyire Benned van egy dolog, hívd el egy kávéra. Dobd fel a labdát, ha ezt elhárítaná, legalább tudod, hogy nem kell komolyan venni és tovább léphetsz.
2022. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!