Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elutasított miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasított miért nem tudom lezárni és elfelejteni őt?

Figyelt kérdés

Nem tetszem neki, nem érez semmit irántam, elutasított! Hetek teltek el, de még most is rossz. Még mindig vannak érzéseim, ezek után is!

Miért van ez?


2021. júl. 26. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Adj magadnak idot. Ido utan minden elhalvanyodik legyen akarmennyire negativ elmeny. Persze ennek az idotartama egyenenkent valtozik, szoval turelem.
2021. júl. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze, mert nagyon rossz érzés, ha visszautasítanak. Átérzem. De mertél lépni és bátor voltál! Ne add fel, jön majd valaki jobb🤗
2021. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert bejön neked és szarul esik, idővel elmúlik.
2021. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Mert elutasitott és nő vagy. Ti ebbe belehaltok.
2021. júl. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
70%
Szerintem dobj be "két konyakot, meg egy ablakot", aztán menj tovább. :))) Hidd el jön olyan, aki viszontszeret. :)))
2021. júl. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rossz hogy tudom nem érdeklem, még ha nem is pontosan ezt mondta. Nem az elutasítás része fáj legjobban, hanem az hogy vele szeretnék lenni, ő meg nem. Sajnos sokszor találkozunk, mert közel lakunk egymáshoz. Így nem lesz egyszerű dolgom.

Köszi mindenkinek a kedves szavakat!

2021. júl. 27. 08:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert szereted!
2021. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet...
2021. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
részvétem krédező.meg szereted őt,friss za élmény,majd idővel el laposodik minden és elfelejted lenyugszol
2021. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!