Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha tetszik egy férfi és szeretném meghódítani, de úgy, hogy közben ne legyek tul rámenős? Tudom h én is tetszek neki, csak ugy érzem, h fél egy kapcsolattól. Viszont ha egymás közelében vagyunk, akkor szinte vibrál köztünk a levegő.
2010. szept. 16. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova. Ha amúgy jóban vagytok ez akkor sem ciki ha nemet mond, ha meg igen hátha észreveszi, hogy nem véletlen, hogy csak őt hívtad.
2010. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
korábban már találkozgattunk, de azt mondta h nem biztos magában, aztán most egy kicsit távolságtartóbb lett velem. de azért joban vagyunk
2010. szept. 16. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem intézd úgy hogy egész közel kerülj hozzá( fizikálisan) és nézz a szemébe mélyen.És gondolj arra h milyen lenne most csókolózni vele. Garantáltan lekap majd...
2010. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanez volt a helyzet a barátnőmmel. Én ellenkeztem, de ő mint barát közeledett felém, elhívott koncertekre, ide-oda, végülis barátok lettünk, aztán pár hónap után pedig összejöttünk, és együtt is élünk. Pedig rohadtul nem akartam :)

2010. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tőled fél, vagy senkivel se szeretne együtt lenni?
2010. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem csak tőlem, mert más csajokkal tök jol eldumálgat,de engem mintha kerülne mostanában. De komolyan senkihez sem közeledik
2010. szept. 16. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nincs mit tenni, ha ki akarod ugraztani a nyulat a bokorból rámenősnek kell lenned.
2010. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még tanácsokat, ha tudtok!
2010. szept. 16. 18:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én ugyanebben a cipőben járok, és én sem tudom mit kéne tennem. Egy ideig remekül eldumálgattunk, hazavitt kocsival, viccelődtünk, most meg egy pár napja teljesen lefagyott, felém se néz, komolyan köszön, nem vigyorog stb. Most azon gondolkodom, hogy mit rontottam el? Ebbe bele fogok dilizni, úgyhogy együttérzek veled!
2010. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ebben a pillanatban is lenne alkalmam vele találkozni, de nem tudom h mit mondjak,miért. Nem akarom h rámenősnek tartson...
2010. szept. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!