Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom nem fogadja el a segítségemet és szinte semmilyen tanácsot nem fogad meg?

Figyelt kérdés

20/N vagyok a párom 23 éves. Az a baj a párommal, hogy minden problémáját egyedül akarja megoldani zsigerből elutasítja a segítségemet, mindig az mondja, hogy ne foglakozzak vele, bízzam rá majd ő megoldja.

A párom jár egyetemre levelezős szakra. Már számtalanszor felajánlottam, hogy segítek megcsinálni a beadandóit, azt se engedi. Meg se mondja nekem, hogy milyen feladatai vannak. Volt olyan, hogy belenéztem a jegyzeteibe és láttam, hogy ilyen tárgyat a nővérem is tanult. Mondtam neki, hogy elhozom az övét. Nem nem kell az sajátja jó lesz.

Volt olyan is, hogy nàluk voltam és főzte a kedvencemet. Nem engedte, hogy segítsek benne, mondta, hogy addig tanuljak és szól, ha kész lesz, azt is felajánlottam, hogy elmosogatok, de nem majd ő megcsinálja.

Akkor olyan is volt, hogy kèszültünk egy születésnapi partiba és én előbb ott voltam náluk, mint, hogy ő haza ért volna. Kikészítettem neki egy szettet amit csak fel kellett volna vennie, csak azért is elővett mást. Nálunk apumnak mindig anyum készíti ki a ruháját, ha mennek valahova.

Azt kell tudni a páromról, hogy elég messze dolgozik és mindennap nagyon korán kel. Már annyi más munkahelyet mondtam, ami közelebb van, de mindegyikre azt mondta, hogy egyik se tetszik neki. Volt olyan, hogy keresztapám ajánlott neki egyet helyben, de azt is egyből elutasította. Könyörögtem neki, hogy legalább az állásinterjúra menjen el, el is, ment de nem vállalta el, pedig mondtam neki, hogy ki se próbálja, akkor honnét tudja, hogy nem fog neki tetszeni.



2022. ápr. 23. 05:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, ne cseszegesd. Komolyan, felnőtt embernek ruhát kikészíteni? Gáz.
2022. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Senior Séf ***** válasza:
42%
Ne haragudj, hogy csak az első mondatot olvastam el. Nos, a probléma módfelett egyszerű. A párod férfi A férfi pedig a megoldás embere. Hülyét kap, ha más akarja megoldani az ő egyéni problémáját. Ez örök ellentét a nő és férfi viszonyban. A nő elmeséli a problémáját, csak azért, hogy valaki meghallgassa, erre a férfi tanácsot ad a megoldásra. Pedig a nő nem arra vágyott! A férfi nem mesél a problémájáról Begubózik, és keresi a megoldást. Jó, ha tudatosítod magadban, hogy férfi és női agy még a felépítésében is különbözik.
2022. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
#12: baromsag
2022. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Senior Séf ***** válasza:
27%
Te már csak tudod a másfél évtizedes ménkű nagy élettapasztalatoddal. Egyébként meg nézz utána, ha nekem nem hiszel.
2022. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te akarsz beleavatkozni az ő életébe. Én sem engedném, hogy a másik dolgozatát adassák be velem, amikor sokkal jobban át tudom látni, fel tudom fogni, amit én alkottam meg. Te nem megbeszéled a dolgokat vele, hanem ráerőszakolod.
2022. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Te rátelepszel a párodra. Apukád elég papucs lehetett, ne haragudj. És mi az, hogy másnak a tételét ajánlgatod? Ez egyrészt csalás, másrészt én sem tudnák egy olyan anyagot megtanulni, amit nem én dolgoztam ki. Vegyél vissza magadból, mert ez elég nyomasztó lehet a párodnak. Próbáld beleélni magad az ő helyzetébe. Ha neked valaki kirakná a ruhát, hogy ma ezt vedd fel. Mit szólnál hozzá? Az más, ha ő nem tud dönteni, és megkérdezi, mi a csudát vegyek fel erre az alkalomra. Akkor segíthetsz.
2022. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
A bátyám is pont ilyen. Mindenféle segítséget visszautasít.
2022. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!