Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miafene kérdése:

Mit csináljak? Tapasztalt emberek segítségét kérném.

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk a barátommal 7 hónapja, de még nem volt több köztünk csókolózásnál. Szerintem már ő is szeretné, hogy több is történjen, de van egy kínos problémám. Lent mindig borotvát használok és eddig jól eltüntette a szőrt, de manapság nem sikerül rendesen(csupaszra) leborotválni. Borotválkozás után meg borostás marad és félek hogy nem tetszeni neki ezért nem hagyom, hogy oda nyúljon. Mit tanácsoltok, próbáljam ki a gyantát vagy az epilátort és ha epilátort próbáljak ki nektek melyik tüntette el rendesen a szőrt?
2012. jan. 1. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyantától meg epilátortól befosol...próbálj élesebb (jobb, drágább) borotvát, esetleg hozzá van nőknek való borotvahab... nekem mondjuk elég szokott lenni, ha zuhanyzás közben borotválom magam, a vizes bőrt szerintem könnyebb...
2012. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én barátnőm sem engedi hogy odanyúljak, hogy ha nincs leborotválva neki. Erre én azt mondtam, hogy nem ez érdekel engem, hanem, hogy megtisztelő, hogy egyáltalán engedi, pont lesz@rom a szőrt. Ne ezen agyalj, amúgy szerintem vagy a borotvád kopik vagy te kapkodsz vagy csak sűrűbben nyírod, akkor nekem is kipattogzik. Amúgy epilátorral nyugodtan, de besz@rsz.

21/F

2012. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!