Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt hölgyek segítségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt hölgyek segítségét várom, félek, hogy esetleg elutasít a párom, az újabban a korkülönbségtől való félelme miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy tőlem 11 évvel idősebb barátnőmmel (én 31 éves vagyok) már 3 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, és mindent megteszünk a másik boldogságáért. Az utóbbi 1-2 hónapban azonban sokat szomorkodik azon, hogy mi lesz akkor ha később már nem fogom ilyen vonzónak találni. (Gyönyörű nő, nyugodtan letagadhatna 15 évet) Hiába bizonygatom, hogy nyugodjon meg, én 40 év múlva is ugyanígy fogom szeretni, látom a szemében, hogy nincs rendben valami. Sok mindenen keresztül mentünk, és azt is elfogadom, hogy nem biztos, hogy lehet babája. Nagyon szeretném vidámnak látni őt újra, szerintetek mit tudnék MÉG csinálni? Nem tudom, hogy a munkahelyén mesélnek-e be neki történeteket, vagy mi van, csak azt, hogy nagyon szeretem, és bármit megtennék, hogy újból a régi legyen. A héten lesz a szülinapja, és erősen gondolkozom azon, hogy megkérem a kezét, lehet, hogy ez hiányzik neki, de attól is félek, hogy esetleg elutasít, az újabban a korkülönbségtől való félelme miatt. Mit tegyek? Segítsetek nekem kérlek!
2009. máj. 11. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát 11 év nem smi...főleg ha a lány idősebb.....de gondolj bele az ő helyzetébe...lehet h Te ugyanigy látnád ezt a helyzetet...lehet h Te sem akarnál egy 11 évvel fiatalabbat magadhoz kötni életed végéig, hiszen nem tudhatod mi fog történni....és lehet h az emlitett gyermek áldásról is lemondanál érte, de neki ez h eshet?ő nem akar ettől megfosztani:(((de ha tényleg ennyire szereted amennyire mondom(irod)akkor kérd meg a kezét....ne félj nem fog elutasitani :))))próba szerencse...
2009. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én fiú vagyok, de szerintem én is tudok néhány tanáccsal szolgálni. Először az okot kellene megkeresned: munkahelyváltás, esetleg fiatal lányok vesznek most körül, kevesebbet vagytok együtt vagy netán már ő nem úgy viszonyul hozzád és ezzel akarja leplezni. Miben mutatkozik meg egyébként ez a változás?

Egy dolgot tehetsz: folyamatosan bizonyítod, hogy mennyire szereted (smsek hada, virág, csoki). Nem nagy dolgokra kell gondolni, csak apróságokra, melyek egy érzékeny nőnek többet érnek mindennél. Vagy annyi ajándékbolt van és annyi klassz apróságot lehet kapni, benézhetnél egy-kettőbe, és biztos találsz valamit.

2009. máj. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ajándékból nincs hiány, majdnem minden nap meglepem valamivel, ha mással nem egy szál rózsával. Hiszem és vallom, hogy egy nőt nem csak megszerezni kell hanem megtartani is. Érzem, hogy ő is szeret, csak mostanában sokszor beszél ilyen dolgokról, és nem mondja ki, de látom rajta, hogy fél, hogy elhagyom őt egy "jobbért". (holott nála jobbat meg szebbet nehezen, sőt nem is találnék...) Egy nagyon nehéz házasság után találtunk egymásra, ahol a "tisztelt" férj nagyon csúnyán bánt vele, és lehet, hogy még nincs teljesen túl azokon a dolgokon, de én minden erőmmel azon vagyok, hogy elfelejtse azt a tahót.
2009. máj. 11. 12:44
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok:

Akkor csak két dolog jöhet számításba: vagy az eljegyzés vagy egy "kiadós" beszélgetés.

2009. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

hát szerintem kérd meg a kezét. :)

2009. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kérd meg a kezét de ne valami szokványos módon!

Lássa hogy bármit megteszel érte és ha kell még vmi különleges leánykérést is összehozol neki!

2009. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is kérd meg a kezét valamilyen különleges módon, vagy emlékezetes helyen: pl. első találkozás helye vagy egyik kedvenc közös helyetek :)

Sok sikert :) és várjuk a fejleményeket :)

Kitartás! ( a párom is kitartott mellettem, s megérte :) övé a szívem örökre! )

2009. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ! Megerősítettetek abban, hogy mindenképpen meg kell kérnem a kezét végre. :-)

Holnap este lesz a nagy nap, és igen, különleges módon fogom megkérni a kezét. De majd mindenképpen leírom a fejleményeket. :-) A 11 év különbség ellenére amiben tehetem mellette állok és támogatom amíg csak tudok, tényleg egy ilyen nőt kívánok mindenkinek amilyen ő, és ő el tudja fogadni hogy a munkám miatt néha el kell utaznom külföldre, amit eddig soha egyik barátnőm se tudott.

2009. máj. 11. 13:47
 9/15 anonim ***** válasza:
nagyon szorítok nektek:) én úgy gondolom az is elég lenne ha a kedvesed elolvsaná h itt miket írtál róla.. én tuti hogy elolvadnék és azonnal igent mondanék annak a férfinak aki így gondolkozik rólam:)
2009. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem aki szereti a párját, nem is beszélne róla máshogy. :-) Régebben ismertem meg, akkor még férjnél volt, gyak. én mentettem ki a házasságából, de csak később jöttünk össze. Végül azt találtam ki, hogy beletetetem a gyűrűt egy nagyobb virágcsokorba, és mielőtt elviszem vacsorázni oda, ahova először mentünk, megkérem. Remélem, hogy sikerrel járok. :-) Majd leírom, hogy mi történt.
2009. máj. 12. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!