Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt hölgyek segítségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt hölgyek segítségét várom, félek, hogy esetleg elutasít a párom, az újabban a korkülönbségtől való félelme miatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy tőlem 11 évvel idősebb barátnőmmel (én 31 éves vagyok) már 3 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, és mindent megteszünk a másik boldogságáért. Az utóbbi 1-2 hónapban azonban sokat szomorkodik azon, hogy mi lesz akkor ha később már nem fogom ilyen vonzónak találni. (Gyönyörű nő, nyugodtan letagadhatna 15 évet) Hiába bizonygatom, hogy nyugodjon meg, én 40 év múlva is ugyanígy fogom szeretni, látom a szemében, hogy nincs rendben valami. Sok mindenen keresztül mentünk, és azt is elfogadom, hogy nem biztos, hogy lehet babája. Nagyon szeretném vidámnak látni őt újra, szerintetek mit tudnék MÉG csinálni? Nem tudom, hogy a munkahelyén mesélnek-e be neki történeteket, vagy mi van, csak azt, hogy nagyon szeretem, és bármit megtennék, hogy újból a régi legyen. A héten lesz a szülinapja, és erősen gondolkozom azon, hogy megkérem a kezét, lehet, hogy ez hiányzik neki, de attól is félek, hogy esetleg elutasít, az újabban a korkülönbségtől való félelme miatt. Mit tegyek? Segítsetek nekem kérlek!
2009. máj. 11. 12:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Látom már nem nagyon olvassátok, de kértétek, hogy írjak fejleményeket. Kezdem talán azzal, hogy végül nem vacsora előtt adtam neki oda a gyűrűt a virággal, mert abba a csokorba amit csináltattam nem tudták beletenni. Szóval elvittem oda vacsorázni, ahova legelőször vittem, és tudtam szerezni egy ugyanolyan bort ugyanabból a pincészetből ugyanazzal az évjárattal amit akkor ittunk. Vacsi után elmentünk sétálni a Dunához, és egy hirtelen ötlettől vezérelve elővettem a zsebemből a dobozt és megkérdeztem, hogy hozzám jönne-e feleségül még 40-50 évre. :-) Látnotok kellett volna, az a meglepetést ami kiült az arcára nem volt mindennapi, és picit pityeregve, de igent mondott. Utána meg azt mondta, hogy ne haragudjak amiért mostanában ilyen volt velem, csak ez, hogy kiderült, hogy nem biztos, hogy lehet gyerekünk nagyon elszomorította, de bebizonyítottam neki, hogy nagyon szeretem azzal, hogy nem hagytam ott, pedig néha lett volna miért. (Itt az utóbbi időkben a rosszkedvűségére gondolt) Úgyhogy nagyon boldog ő is és én is. Azt, hogy utána mi történt, a fantáziátokra bízom. :-)

Csak azt sajnálom, hogy nem tudtam vele otthon maradni ma, neki is és nekem is dolgozni kellett menni.

2009. máj. 13. 10:22
 12/15 anonim ***** válasza:
gratulálok:) legyetek nagyon-nagyon sokáig boldogok:)
2009. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én igyekezni fogok. :-)
2009. máj. 13. 11:48
 14/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot!
2009. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Utólag is nagyon jó volt olvasni! Annyira érdekel, hogy hogy vagytok, hogyan alakult azóta a kapcsolatotok.


Ha esetleg itt írsz pár sort, vagy privátban, nagyon megköszönném!



30N

2020. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!