Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne vegye észre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Régen, meg álmodtam, hogy egy férfi edző fog engem tanítani. Majd találkoztam egy atlétika versenyen egy férfi edzővel, ugyanúgy nézett ki mint álmomban. Aztán kb. 5 hónap múlva, átkerültem egy másik edzőhöz. Aki férfi, az a férfi akivel találkozta az atlétika versenyen és akiről álmodtam. Ez a sors keze??? Én hetekig nem tudtam elhinni, hogy most Ő tanít engem. Ő is fog, egy jó darabig. A baki csak az, hogy én úgy gondolnék rá mint az edzőmre aki segít a fejlődésben. De, mégis úgy nézz ki mint álmomban, ezért mióta tanít....nem birok parancsolni az érzelmeimnek, folyamatosan RÁ gondolok. Akaratlanul, akármivel próbálom elterelni a figyelmem, csak rá gondolok. Fogalmam sincs, van barátnője. De, MEGŐRÜLÖK mert folyton csak ő jár az eszembe. És, már sírni tudnék, annyira elegem van, folyton csak Ő Ő Ő és Ő. Nem tudok parancsolni magamnak. Kellemes amit érzek, de nem szabad! Mert az edzőm, és mert lehet van barátnője. :(
2010. szept. 14. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hány éves vagy, de ez lehet egy tini fellángolás is akár. próbáld meg elfelejteni mint férfi csak mint edző! Ha nem jön össze keress egy másik edzőt! Így a legjobb!
2010. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
17éves vagyok. És én is úgygondoltam, hogy ha nem sikerül rá úgy gondolnom mint edzőmre, akkor új edző. Köszönöm válaszod.
2010. szept. 14. 19:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, adjatok még tanácsokat! :(
2010. szept. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!