Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy viselkedjek, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolly-Bolly kérdése:

Úgy viselkedjek, hogy a fiú vegye észre, hogy tetszik nekem, vagy inkább titkoljam? 13 L.

Figyelt kérdés
Van egy 15 eves fiu aki nekem nagyon tetszik, sajnos a legjobb baratnomnek is tetszik. Egyre jobban egyezek a fiuval, de nem szeretnek o es a legjobb baratnom koze allni, hogy aztan megmondjak hogy szetakarom oket vallasztani . A baratnom nem tudja, hogy nekem tetszik a fiu es a fiu sem tud rolla.
2010. dec. 22. 22:41
 1/1 anonim válasza:
Ha Nagyon tetszik, akkor jelezhetsz neki azzal, hogy rámosolyogsz megpróbálsz szemezni vele, ha ő is visszamosolyog vagy esetleg mélyen a szemedbe néz, akkor van esélyed, de ha nem akkor valószínűleg nem viszonozza és kár lenne a barátságotokat veszélyeztetni. Meg persze ha elkezdenének járni, ne akarj közéjük állni, mert akkor nem csak a fiú barátságát veszted el, hanem a barátnődét is.
2010. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!