Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátanátok hogyha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok hogyha kiderülne hogy kék szeme van?

Figyelt kérdés
Fiúk! Megbocsáltanátok párotoknak, ha barna szem kontaktlencsét viselne, és ezt hinnétek barna a szeme, majd amikor már szorosabb a kapcsolatotok, elmondaná hogy amúgy kék?

2022. márc. 13. 12:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Igen,sajnos problémáim vannak ezzel a témával kapcsolatban. Akárhányszor tükörbe nézek, rosszul érzem magam. Nem tetszik hogy ilyen átlátszó, rikító kék. Nézem a sotot barna, világos barna, hazel szemszínű embereket és irigykedem, bevallom őszintén. Köszönöm hogy szóltál, tudom h veszélyes, oda fogok figyelni. Úgy gondolom, ez nem baj, ha így próbálok változtatni a külsőmön kicsit, magamnak kell h tetszen, csak kíváncsi voltam a ti véleményetekre is.
2022. márc. 13. 13:22
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon gáz...
2022. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Vagy te
2022. márc. 13. 13:27
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem gyönyörű színű szemed lehet. Nem dicsérték?

Nekem is kék a szemem, kicsit sötétebb, de elég határozottan kék és imádom. Szeretem kiemelni a színét. De ismerek rikító világoskék szemű lányt is, varázslatos szín!


Szerintem inkább próbáld elfogadni, meglátni benne a szépet. Kontaktlencse nem lesz kényelmes. Esetleg egy fényképen színezd át, és úgy próbáld ki, milyen lehet. De teljesen más lesz, én el se tudom képzelni magam barnán.


Amúgy pedig majd a párod szemét fogod nézni rengeteget, nem a sajátodat. Azt ő fogja :) És valószínűleg odalesz majd a szép kék szemeidért, te pedig kedvedre nézegetheted az ő mogyoróbarna, meleg tekintetét.

Szerintem nem érdemes eltitkolni és nem is tudnád. Minden este ki kell venni a lencsét, csak macera.

2022. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
dugnám a kék szemét... vagy mi
2022. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom elhinni, hogy ez létező probléma. Szerintem az unatkozó kisiskolások találnak ki ilyeneket, aztán meg röhögnek a sok hülyén, akik komoly válaszokat adnak egyértelműen csak kitalált baromságokra.
2022. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát. Igazából simán megbocsájtanék, és nem lenne téma, még örülnék is neki, hogy ilyen szép a szemed. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy összejönnék veled úgy, hogy azt hiszem, barna szemed van, ugyanis szemfétisem van, és nem jön be a barna. Viszont a kék awww....
2022. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) hihetetlenül jól estek a normális kommentek ❤️ arról is van szó, hogy külföldön fogok / szeretnék munkát vállalni, de ott a barna a leggyakoribb, sőt szinte alig van kék, és ezért is gondoltam h nagyon idiótán néznék ki, kilógnék a sorból...
2022. márc. 14. 15:49
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahol ritka a kék szem, ott méginkább csodálják, hidd el!

Kár, hogy nem lehet cserélni, mit nem adnék a gyönyörű kék szemekért...

2022. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!