Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha kiderülne hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha kiderülne hogy egy férfi letagad az életkorából azt megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 2. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Miért kell letagadnia?

Egyébként te megbocsájtanád, ha 20 kiló +-t letagad a nő a súlyából?

2017. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyit, és miért? Én letagadhatnék, mert eleve fiatalabbnak tippelnek, de nem teszem, mert nem látom értelmét. Élvezem a csodálkozást, amikor megmondom, hogy mennyi vagyok. :-) Nem szeretem, ha hülyének néznek, szóval ha pl. azért tagad le az életkorából, mert úgy gondolja, hogy így több az esélye, azt nem díjaznám. Ha valakivel nem jövök össze az életkora miatt, az valójában nem a számok miatt van, hanem mert nagyon más szinten mozgunk, más életszakaszban járunk, más dolgok fontosak számunkra, és nem akarok ebbe plusz energiát fektetni, ha olyan társam is lehet, akivel ezek eleve stimmelnek.
2017. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem olyan hatalmas, sok mindent befolyásoló hazugság, de ezek után nem tartanám normálisnak egyszerűen.
2017. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen. Raadasul tok nevetseges szamot tagadott le (tehat ilyen 34 helyett 31 mondjuk), aminek meg az ertelmet sem lattam. Soha tobbe nem biztam meg benne. Ha ilyen aprosagban a hazugsagot valasztja, akkor komoly dolgokban nem lehet ra szamitani, ez nyilvanvalo.
2017. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Társkeresőn láttam, hogy a harmincas csajok is 35-ig keresnek párt. Töprengtem, hogy 2-3 évet letagadok, aztán inkább töröltem magam, ha ilyen marhák nem is akarom megismerni őket.
2017. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ez is hazugság.
2017. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, de nem értem mire jó.
2017. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azért gondolkotam ezen mert jóval fiatalabbnak nézek ki. Tehát eleve fiatalabb csajokkal passzolunk külsőre.
2017. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!