Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy olyan férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy olyan férfira kezdtem el másképp gondolni, aki 3 éven keresztül taszított fizikailag, vagy kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

Nagyon instabil állapotban vagyok mentálisan, az igaz…

Volt egy férfi, aki 3 évig jött utánam, de én max baráti kapcsolatot akartam vele, mert nagyon taszított fizikailag. Rengetegszer visszautasítottam, de ő nem adta fel. Mikor nagyon magányos voltam belegondoltam hogy így 27 évesen már nem kellene ennyire finnyásnak lennem és talán adni neki egy esélyt, de mikor belegondoltam hogy megcsókol, vagy együtt kellene lennem vele rosszul lettem…

3 ev után mikor elmodtam neki hogy együtt voltam egy fiúval, annyira dühös lett, hogy megsértett valamivel, utána próbált bocsánatot kérni és visszajönni, de én elküldtem majd mindenhol tiltottam, ennek már másfél éve. Azóta együtt van egy másik nővel, aki nem is az esete. Már eleve ez sokkoló volt nekem és rosszul esett. Beszélgetni nagyon jo volt vele, az hiányzott eddig is, de kb. egy hónapja olyan érzéseim vannak, hogy egyre jobban hiányzik és már el tudnám képzelni hogy hozzám ér és több van köztünk… ilyen még sosem történt velem, nagyon finnyás vagyok a külsőre és ő nagyon taszított végig, soha nem történt még olyan hogy 4,5 év után az undor átmegy vonzalomba… vagy kezdek megbolondulni és menjek ezzel egy orvoshoz?


2022. márc. 8. 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha most elkezdenél iránta érdeklődni, szétszedni a kapcsolatát, aztán rádöbbennél hogy mégse kell, az nagy szemétség lenne. Szerimtem hagyd, keress mást.
2022. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem elérhetetlen, mert tudod ha csettintenék úgysem bírna ellenállni…

Engem ebben a sztoriban a saját magam reakciója ijeszt meg. Nekem vagy tetszik egy férfi, vagy nem. Ő aztán nagyon nem tetszett. Ehhez képest most kenyszergondolataim vannak arról hogy együtt vagyunk és össze vagyok zavarodva. Már elotte is volt olyan hogy nem talakoztunk egy évig és akkor is gondoltam arra hogy nem kellene ennyire finnyasnak lennem és adnom neki egy esélyt, aztán mikor jött elem a reptérre és megláttam, mondtam hogy áhhh kizárt hogy hozza érjek…

De az nagyon idegesít hogy csak szomorúságában összejött egy kis parasztlánnyal(mar bocsánat de az) es azóta is együtt vannak. Nem értem saját magam…

Ráadásul van egy magyar celeb, aki hasonlít rá, mostanában egyre többet bukkan fel a neten, mar azt is jelnek veszem, mintha kísértene… amúgy tőle is undorodnek, ez is bizonyítja hogy nem az esetem. Szóval kezdek begolyozni szerintem

2022. márc. 11. 21:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, elég zavarosan gondolkodsz. Szerintem fordulj szakemberhez.
2022. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!