Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy olyan férfira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy olyan férfira kezdtem el másképp gondolni, aki 3 éven keresztül taszított fizikailag, vagy kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

Nagyon instabil állapotban vagyok mentálisan, az igaz…

Volt egy férfi, aki 3 évig jött utánam, de én max baráti kapcsolatot akartam vele, mert nagyon taszított fizikailag. Rengetegszer visszautasítottam, de ő nem adta fel. Mikor nagyon magányos voltam belegondoltam hogy így 27 évesen már nem kellene ennyire finnyásnak lennem és talán adni neki egy esélyt, de mikor belegondoltam hogy megcsókol, vagy együtt kellene lennem vele rosszul lettem…

3 ev után mikor elmodtam neki hogy együtt voltam egy fiúval, annyira dühös lett, hogy megsértett valamivel, utána próbált bocsánatot kérni és visszajönni, de én elküldtem majd mindenhol tiltottam, ennek már másfél éve. Azóta együtt van egy másik nővel, aki nem is az esete. Már eleve ez sokkoló volt nekem és rosszul esett. Beszélgetni nagyon jo volt vele, az hiányzott eddig is, de kb. egy hónapja olyan érzéseim vannak, hogy egyre jobban hiányzik és már el tudnám képzelni hogy hozzám ér és több van köztünk… ilyen még sosem történt velem, nagyon finnyás vagyok a külsőre és ő nagyon taszított végig, soha nem történt még olyan hogy 4,5 év után az undor átmegy vonzalomba… vagy kezdek megbolondulni és menjek ezzel egy orvoshoz?


2022. márc. 8. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Csak az egód játszik veled.
2022. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Laylah ***** válasza:
77%
Ki vagy éhezve a figyelemre és a szeretetre, nem kell neked ő valójában. Hagyd békén.
2022. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bármi benne van, velem is előfordult már, hogy első ránézésre, meg beszédre taszított, aztán megismertem, aztán még meg is tetszett.

Ellenben volt olyan is, hogy beszélgettem egy szép csajjal, de olyan okádék sötét volt belülről, hogy lehet nem is ember.

2022. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de szinte minden nap eszembe jut és kényszergondolataim vannak arról, hogy együtt vagyunk és most nem undorodom, sőt mintha vonzódnék. Meg persze zavar hogy van valakije… aki persze csak pótlék.

Ez mar az örülhet jele szerintem még sosem változott meg véleményem ilyen téren

2022. márc. 9. 02:18
 5/13 Laylah ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, mikor egy hozzám nagyon közel álló, de a szememben egyáltalán nem férfinak számító barátom iránt kezdtem érdeklődni 2-3 év barátság után. Tapasztalatból írtam, hogy ilyenkor leginkább csak a szeretetéhség játszik veled. Megszoktad, hogy ő rajongott érted, és úgy vagy vele, hogy kéne valaki, és hát, ő tűnt a legkézenfekvőbb megoldásnak, ha egyszer évekig tepert utánad. Hagyd túllépni, és te is ismerd fel magadban a mélyebb okokat. Ha érdekelt volna mint férfi, akkor nem undorodtál volna tőle első perctől kezdve fizikailag.
2022. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

En sem gondolom azt hirtelen hogy ő életem szerelme és hasonló lehet a helyzetünk, de ez most nagyon más

Volt mar több férfi akit elutasítottam aztán láttam hogy együtt van valakivel és teljesen hidegen hagyott… olyan is volt hogy volt valakivel egy kalandom, akiért még a mai napig odavagyok, mert annyira vonz fizikailag, látom hogy lett barátnője és az is hidegen hagy.

Nála mikor megláttam hogy közvetlenül utánam összejött egy nővel, szinte panikrohamot kaptam. Most hogy tudod hogy meg mindig együtt vannak, iszonyat zavar… nem értem ha egy férfi 3 évig halálosan szerelmes egy nőbe, utána hogy tud 2 hét után összejönni mással es azóta is vele lenni…

Senkinek nem tudok beszélni erről, azért is írtam ide, de rosszul érzem magam emiatt. Szinte gyomorgorcsom van.

2022. márc. 9. 14:14
 7/13 Laylah ***** válasza:
3 év kikosarazás után te nem adnád fel, őszintén?
2022. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nem tudom milyen érzés menni valaki után mivel nő vagyok, a pasik jönnek utánam.

De biztos feladnam, de nem is tudnék 2 héttel összejönni egy kövérecske parasztlánnyal mikor eddig meg azzal flexeltem hogy milyen jo nőim voltak mert pénzes családból jövök… logikátlan

2022. márc. 9. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
női vadász ösztön! Bizonylatot nyert újból!
2022. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a figyelmessége, rajongása hiányzik, illetve mivel párkapcsolatban él, jobban vonz az elérhetetlen. Az évek során valószínűleg megszépült a fejedben, ha párszor személyesen találkoznátok miközben egyedülálló lenne, gyorsan megszűnne a lelkesedésed.


Mint írtad, instabil a mentális állapotod, érdemes volna helyre tenned majd ezt követően ismerkedni olyan férfiakkal, akihez vonzódsz.

2022. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!