Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom ki ment a francia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ki ment a francia idegenlégióba, Ukrán állampolgár, nem tudom számít-e. Örülnék, ha minden infót megosztanátok velem ami ezzel kapcsolatos lehet. ?

Figyelt kérdés
A barátom ki ment a francia idegenlégióba, Ukrán állampolgár, nem tudom ez számít-e. Örülnék, ha minden infót megosztanátok velem ami ezzel kapcsolatos lehet. Bár egy ideje rajta vagyok. Személyes tapasztalatok érdekelnének. Szeretném tudni, hogy a csatlakozása/jelentkezése napjátol számítva mikor és hogyan fogja tudni velem felvenni a kapcsolatot?(!!) Mikor jöhet majd elősszőr látogatóba? Mire számíthatok? Ha látogatóba érkezik, mi esne neki a legjobban? Ti mire vágytatok amikor haza utaztatok vagy tértetek végleg? Illetve én mivel tudnám elterelni a gondolataim, nem aggódni és megbékélni a helyzettel? Elhagyni nem fogom. Várom haza a csalájdával együtt:)

2022. febr. 20. 18:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A Cameron-i ünnepről tudnátok infót mondani esetleg? Gondoltam rá, hogy mivel akkor szabadon látogatható lesz a légió területe/laktanya, és civilek is részt vehetnek az ünnepségen, kimennék. Van rá esély, hogy ott találkozzak barátommal? (Megha nem is beszélhetünk mondjuk, akkor is.)
2022. márc. 13. 17:58
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ment el, hogy nem is tudott róla semmit?
2022. márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Elvileg sokat tudott róla. Tudta, hogy miért akar menni. Nekem is rengeteg blogot, interjút, videót mutatott róla
2022. márc. 14. 14:49
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha szabad kérdezni, van valami hír? (2es válaszolo vagyok)
2022. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta?
2022. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A csaj is kiment.
2022. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A fene a pofáját!Kiment pénzért,ahelyett hogy otthon védené a hazáját!!
jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát, nagyon sok víz lefolyt a Dunán időközben.

Vártam rá, viszont az első 4 hónap után mikor végre aktív lett és megkeresett, mintha egy másik emberrel beszéltem volna. Nem is nagyon keresett utána, közölte, hogy nem akarja a nyálas dolgokat hallgatni(pl.hogy mennyire hiányzik), és olyan kifejezéstelen és hideg volt, hogy nem tudom megfogalmazni. Pedig előtte ő egy életvidám, nagyon közvetlen, kedves, aranyos fiú volt. Mivel ennyiben maradt a dolog, totál leoffolt, és túl akartam lépni, bele mentem egy kapcsolatba rá nem sokra, ami másfél év után most futott zátonyra kb.1 hónapja. Többször a semmiből megkerestük egymást ezidő alatt is. Már 2 éve, és még van 3 éve amit biztos kint lesz még. Tegnap ismét beszéltünk. Ha minden jól megy, talán 1 hónap múlva látjuk egymást. Ahogy régen is volt, úgy most is folyamatosan vissza találunk egymáshoz. Majd a sors elődönti. (A ,,mi történt azóta" kérdésekre.)

jan. 6. 01:28
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Majd jol ossze ver ... ezek bolondok lesznek.. ki viszik oket olyan helyekre ahol gyerekeket is le lonek vagy le kell loni.. tiszta kattant lesz..
jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!