Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom ki ment a francia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ki ment a francia idegenlégióba, Ukrán állampolgár, nem tudom számít-e. Örülnék, ha minden infót megosztanátok velem ami ezzel kapcsolatos lehet. ?

Figyelt kérdés
A barátom ki ment a francia idegenlégióba, Ukrán állampolgár, nem tudom ez számít-e. Örülnék, ha minden infót megosztanátok velem ami ezzel kapcsolatos lehet. Bár egy ideje rajta vagyok. Személyes tapasztalatok érdekelnének. Szeretném tudni, hogy a csatlakozása/jelentkezése napjátol számítva mikor és hogyan fogja tudni velem felvenni a kapcsolatot?(!!) Mikor jöhet majd elősszőr látogatóba? Mire számíthatok? Ha látogatóba érkezik, mi esne neki a legjobban? Ti mire vágytatok amikor haza utaztatok vagy tértetek végleg? Illetve én mivel tudnám elterelni a gondolataim, nem aggódni és megbékélni a helyzettel? Elhagyni nem fogom. Várom haza a csalájdával együtt:)

2022. febr. 20. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Én sehova nem mentem,hanem belcsöppentem akaratom ellenére egy háborúba.

2 év után értem haza.Nem várt meg.

Az első hónapokban még kitartott.Az első látogatáskor meglehetősen hűvös fogadtatásban részesültem.

Előtte 2 évig volt a barátnőm.

Ő is azt mondta sírva hogy vár rám,mikor bevonultam!!

Az idő megmondja hogy ki mennyit, ér és mit tud elviselni.

Mást nem tudok mondani.

Remélem nektek sikerül!

2022. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Szeretik az ukránokat, “jól” bánnak az ukránokkal mert jó katonák...

2 hónap után fog jelentkezni,

És kb 1 év után fog hazamenni, ha persze hazamegy.

Nyílván ha egy nőhöz megy haza, azért egy komoly kiképzés után az ember lazításra, kényeztetésre vágyik... és ha sikerül neki, a látogatos idejébe ne beszéld le, ne kételkedj benne, az a legrosszabb...

Bíztasd, bátortítsd, ő akkor szíve szerint fog dönteni hogy miként csinálja, persze ha sikerül, ha csak kételkedsz benne próbálsz fogást találni elkezd agyalni, és abba tényleg belebolondul amíg ott szolgál...

Te pedig, hát, találj magadnak hobbit, találkozz többet barátnőkkel, családjával is ha neked annyira nem ront a helyzeteden, egyebek...

Kívánom hogy tartsatok ki egymás mellett, és bízz benne, mert a légió alatt te leszel a legnagyobb motivációja..

2022. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ölni megy parancsra! Az aki vissza jön más ember lesz, mivel teljesen kimossák az agyát!
2022. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Mi a konkrét kérdésed?
2022. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es én úgy tudom, hogy aki jelentkezett idegenlégiósnak az nem léphet csak úgy ki, szóval hiába is akarná lebeszélni a barátnője.


Volt film róluk, embertelen a kiképzésük, azóta nem tudom,ez már régi film volt. A film címét sem tudom. Dokumentum film volt. Többen kirostálódtak x hónap után mert nem bírták. De csak úgy meggondolni magát, ha már egyszer jelentkezett, akkor azt nem teheti, mert az dezertálásnak számít. De ha tévedek, akkor majd kijavítanak.

2022. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Illetve volt itt egy kérdező, akinek a jó barátjának miután otthagyta az idegenlégiót szerzett munkát, de a munkahelyén nem tudta senki, hogy a srác idegenlégiós volt, és rettegett mert a kollégái szerettek poénkodni, és attól félt, hogy mi van akkor ha nem úgy reagál a barátja.


De azért gondolom ezt kamunak, mert egy a munkáltatónak tudnia kell, hogy kit alkalmaz, másrészt meg ha valaki nem tudja kezelni, hogy nem harctéren van, ott már vannak problémák, és az szakember feladata, hogy azt helyre tegye az illetőben.

2022. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Dezertálhat, hazajön és otthon marad, ennyi, egy nő nagyon megváltoztatja a gondolkozást...

De 1-2 év utan van az első szabadság..

Mert 1 év után már nem léphet ki, 1. osztályú légionárus lesz..

2022. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem leirni (előzőt én irtam) 2. válaszoló vagyok.
2022. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

2/8

A két hónapba az első 2-3 hetes tesztelés/felmérés is bele tartozik, vagy azon felül 2 hónap?

Illetve milyen formában fogja tudni felvenni a kapcsolatot velünk? (Ottani telefon, saját, internet, hívás, stb.)

Levelezésre esetleg van-e lehetőség?

2022. márc. 8. 07:43
 10/20 anonim ***** válasza:

Összesen 2 hónap után de ez is változó, kiképzőktől függ igazából, ottani telefont adnak általában kapnak pár percet telefonálni...

De van aki nem nagyon tudja a 4 hónap alatt hívni az otthoniakat..

Levelezni semmi esetben nem fog... nem megengedett..

2022. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!