Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentális beteg férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg férfinek tetszem, ez mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Együtt dolgozok a munkahelyen egy velem egyidős pasival is. Nagyon helyes, de kicsit furcsa. Csak akkor beszél, ha kérdezik, nem néz mások szemébe, evéskor külön szokott ülni. Egy ideje viszont velem mindig kezdeményez beszélgetést, ha kettesben vagyunk. Feltűnt, hogy többször néz, próbál is szemkontaktust tartani, nem kerül úgy el, mint régebben, mint a többieket. Én, amennyit hallottam róla másoktól, hogy valószínű autista, vagy szociális fóbiás lehet. Egyik betegségről sem tudok sokat. Nekem is tetszik a srác, csak néha hosszabban néz, mint amit másoktól megszoktam (én kapom el a tekintetem már. Ez kicsit ellentmondásosnak hangzik most, úgy kell elképzelni, hogy ő vagy nagyon röviden néz, vagy túl hosszan). Hagynám, hogy közeledjen, de nem tudom, jár-e agresszivitással az ilyen betegség, honnan lehet tudni? Most, hogy jobban kezdett beszélgetni és többet tudok róla az feltűnt, hogy okos illetve velem kedves, hangulatingadozásokat nagyon nem figyeltem meg. Az évek alatt senkinek nem volt vele konfliktusa, szerintetek feleslegesen aggódok?

2022. febr. 13. 13:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

A szociális fóbiás egyszerűen csak fél, komoly gátlásai vannak.Rájuk jellemző az hogy feszélyezve érzik magukat különféle társadalmi helyzetben.És el kell szomorítsalak,mert a kezdeményezés számukra elég nehézkes.Csak biztosra szeretnek menni.És mindig van egy olyan gondolatuk hogy biztosan félreértik a jeleket.

Úgyhogy vagy nyíltan beszélgetsz vele a dologról,hogy te meg ő,vagy te kezdeményezel és elhívod randizni vagy ilyesmi.Egy szociális szorongó is felül tud emelkedni a fóbiáján,főleg ha valamit nagyon szeretne elérni...de ha azt szeretnéd hogy ő hívjon el vagy ő tegye meg a kezdő lépést akkor küldj neki teljesen egyértelmű jeleket.

2022. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak szociális fóbia. Semmi gond velünk.
2022. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!