Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentális beteg férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg férfinek tetszem, ez mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Együtt dolgozok a munkahelyen egy velem egyidős pasival is. Nagyon helyes, de kicsit furcsa. Csak akkor beszél, ha kérdezik, nem néz mások szemébe, evéskor külön szokott ülni. Egy ideje viszont velem mindig kezdeményez beszélgetést, ha kettesben vagyunk. Feltűnt, hogy többször néz, próbál is szemkontaktust tartani, nem kerül úgy el, mint régebben, mint a többieket. Én, amennyit hallottam róla másoktól, hogy valószínű autista, vagy szociális fóbiás lehet. Egyik betegségről sem tudok sokat. Nekem is tetszik a srác, csak néha hosszabban néz, mint amit másoktól megszoktam (én kapom el a tekintetem már. Ez kicsit ellentmondásosnak hangzik most, úgy kell elképzelni, hogy ő vagy nagyon röviden néz, vagy túl hosszan). Hagynám, hogy közeledjen, de nem tudom, jár-e agresszivitással az ilyen betegség, honnan lehet tudni? Most, hogy jobban kezdett beszélgetni és többet tudok róla az feltűnt, hogy okos illetve velem kedves, hangulatingadozásokat nagyon nem figyeltem meg. Az évek alatt senkinek nem volt vele konfliktusa, szerintetek feleslegesen aggódok?

2022. febr. 13. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele, akkor jobban megismered.
2022. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem stigmatizálod.


Nyilván benne van a pakliban, hogy veszélyes, de ugyanúgy elkattanhat olyavalaki is, aki szeret társaságban lenni, kedvelik.

2022. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, megvárom hogy elhívjon ő (ha valamilyen fóbiája lehet, akkor így a jobb, nem? Nem tudom).
2022. febr. 13. 13:16
 4/22 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy stigmatizálom, de nem akarattal. Igazából nagyon tetszik, de nem tudom, hogy alakul a dolog, megbántani semmiképp nem szeretném. Hajlok arra, hogy jobban megismerjem.
2022. febr. 13. 13:19
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kipróbálni, mert lehet, hogy jótékonyan hatnál rá. Bezárt életet élhet, ha eddig nem volt agresszív, akkor eztán sem valószínű, mert megvan a kis élete, élet-menetrendje. Van valaki, akiben bízik (legalábbis úgy tűnik), és ez jó, segítség lehet neki.
2022. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Ismerősöm körömben van olyan,aki mániákus depressziós vagy aki skizofréniás.Én nem kezdenék mentális sérült emberrel.Igaz én férfi vagyok.Szép dolog az elfogadás,de más az amikor mindennap jelen van az életedben.Attól még barátkozhatsz vele.Azt csinálsz amit akarsz.
2022. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

kérdező, a veszélyes inkább az, ha valaki annyira ostoba és tájékozatlan, mint te.

egyetlen szoc. fóbiás és autista sem veszélyes, a butaság viszont az!

2022. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezted már

Ha azóta se döntötted el..

2022. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

#6:


De te baromságokat is beszélsz. A skizofrén PSZICHÉS beteg. A psziché nem = mentális problémákkal. Pláne személyiségzavarokat idehozni…


Mindenesetre nem könnyű velük sem.

2022. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
A kérdésre válaszolva nem kezdenék vele én sem, ha valóban igaz a feltételezés és nemcsak a kollégák pletykásak.
2022. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!