Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt ti is észre vettétek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt ti is észre vettétek hogy az oltatlan csajoknál szinte imponál ha egy srác is az ?

Figyelt kérdés
Nyílván nem azt mondom hogy azon múlik. Meg persze fordítva is lehet hogy egy oltott csajnak meg oltott csávó. De észre vettem hogy egy-két oltatlan csajnak mikor mondtam hogy én se vagyok beoltva szinte felcsillant a szeme.
2022. jan. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Én a chemtrailrol szoktam nekik mesélni,akkor meg a bugyi is atnedvesedik!)
2022. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert ez sokkal többről szól mint maga az oltás. Ez elvekről, világnézetekről szól. Ami ha ütközik, akkor nem lesz a két ember között harmonikus kapcsolat.

Sajnos az oltás olyan lett mint a vallás vagy a politikai hovatartozás.

Rengeteget elmond egy emberről hogy mit gondol a világról.

És az oltottaknál is ugyanígy megy. Én oltott vagyok és ha párt keresnék, az oltottat preferálnám, mert az ő gondolkodása közelebb áll hozzám (legalábbis ebben a kérdésben mindenképpen) mint egy oltatlané.

2022. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi bajom az oltottakkal, ez csak egy észre vétel volt hogy hogy szinte mint valami pozitív tulajdonság úgy könyvelték el.
2022. jan. 4. 22:40
 4/7 anonim válasza:
72%
Én nem vettem észre ilyesmit.
2022. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen, úgy könyvelték el, mert hasonló a világnézetetek, találtak egy kapcsolódási pontot.

Nekem sincs semmi bajom az oltatlanokkal, a családomban is vannak, de párkeresésnél ha választhatnék, inkább oltottat választanék. Mert ilyen elvi, meg mély meggyőződéses dolgokon csúnyán elcsúszhat egy kapcsolat. Ugyanígy vallásost sem választanék mert én magam sem vagyok az és ütközne a világlátásunk, de attól még semmi bajom a vallásos emberekkel.

2022. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem max annyiban imponálna, hogy azt feltételezném nem zaklatna az oltással kapcsolatban 0-24.

Az oltott ismerőseim habzó szájjal beszélnek a szent oltásról. Nincs kedvem ezt hallgatni mindig, és azt se akarom hogy rám erőltessék.. Ezért választanék inkább egy szintén oltatlant.

2022. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na látjátok, akárhogy is nézzük de sajnos már ez is befolyásolja az ismerkedést és lehet előny-hátrány.
2022. jan. 5. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!