Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért abban egyetértünk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért abban egyetértünk hogy a legerősebb és legtartósabb vonzalmaz a férfi kinézete váltja ki a nőkből?

Figyelt kérdés

nem a kedvessége, nem az intelligenciája, nem az anyagi hozzájárulása


nekem pl megmondta egy nő kerek perec, hogy minden nagyon oké, csak mosolyognom KELL mert ő másképpen nem képes érzelmileg kapcsolódni.


kusza fogsorral viszont ez nekem elég problémás


2022. jan. 2. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
A kérdés egy általánosító hülyeség, de az a nő is elég pszichotikus lehet, aki ilyet mond. Összeillenétek ilyen téren.
2022. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

sok lány ilyen érzelemvezérelt és képtelenek és igazából nem is akarnak máshogy viszonyulni a világhoz


és semmi sem kényszeriti őket hogy máshogy álljanak a dolgokhoz....azzal csak a himnemüeket szokták szekálni

2022. jan. 2. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem unod még?

Komolyan beteg vagy, keress már egy pszichológust. Kezdd ezzel az új évet.

2022. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Bennem a szavak váltanak ki erős vonzalmat.
2022. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ja gondolom, főleg amikor egy cingár elcsukló hang mondja.... ;)


és véletlneül sem egy erőteljes kellemesen búgó férfi hang


UGYEBÁR

2022. jan. 2. 19:58
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

"kinézet, kedvesség, intelligencia, anyagi hozzájárulás"


Kérdező hihetetlen, hogy szinte mindent felsoroltál, mégis ennyire vak vagy a legfontosabb dologra. Elég nagy baj ha nem tudsz róla. A legfontosabb a férfias viselkedés, hogy a nő azt érezze férfi van mellette és magát pedig nőnek érezhesse a férfi mellett. Férfias, tökös, magabiztos személyiség, ami mellé az se hátrány, ha jó dumás, kezdeményező, vicces valaki.

Én jóképű férfi vagyok és csak külsőre sok nőnek tetszettem régen is, de amíg nem voltam férfias, addig nagyon sok nő csalódott ebben ismerkedéskor, hogy nem voltam elég férfias személyiség és hagyott ott a jóképűségem ellenére.

2022. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Az írott szavak még erősebbek is a maradandóságuk miatt. De tudom, az nem jó, mert úgy nem lehet puncihoz jutni. :D
2022. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

#5 Minek neked nő, ha ennyire rühelled őket? Nem kötelező, hagyd a mocskos, felszínes nőket a francba és éld világodat. Van ilyen ismerősöm, magának való figura, nem ment neki a nőzés, inkább elengedte.


Felőlem kiírhatsz még ide hű de provokatív kérdéseket a képzeletbeli nőről, akivel állítólag beszélgettél, de ez a nőknek nem fáj, neked meg csak kattog az agyad a hülyeségen. :)

2022. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
A legtartósabbat biztos nem, legalábbis nekem. A legerősebbet, ha nem ismerem, a külső magában, ha ismerem, akkor külső és belső együtt.
2022. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

A vonzalmat a külső. A szerelmet a belső. Neked sem arra áll fel, hogy a nővel tudsz a szépirodalomról beszélni, hanem ha jól néz ki.


Olyan emberbe nem is akarnék szerelembe esni, akit nem az érzelmei, a szeretet, a jószívűség, az empáita vezérelnek.

2022. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!