Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek ha egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha egyszerre két pasitok lenne? Két olyan pasi akik kiegyeznek ezzel a helyzettel és kiegészítik egymást mindenféle vita és féltékenykedés nélkül.

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Én férfiként benne lennék ebben, csak akkor nekem islehessen két nöm!
2021. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Durva lenne, ha csak 2 lenne.
2021. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Kell a f*sznak, hogy ketten csaljanak meg és erőltessék rám az aberrációikat?
2021. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, épp elég eggyel elviselnünk egymást a szürke hétköznapokban :D
2021. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kéne a fenének.


Egy eleg, de az olyan is legyen. 🙄

2021. dec. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy is sok amikor kicsinál.
2021. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból jó lenne, hogy nekem pl van egy párom, akit imádok, nagyon jó vele élni, meg minden stimmel... kivéve hogy nekem nagyobb az "étvágyam" mint neki. Ha lenne egy másik is, az ebből a szempontból biztos jó lenne, de annál sokkal jobban szeretem, hogy a háta mögött csináljak ilyesmit. Inkább elvagyok a kevesebb szexszel.
2021. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Egy alacsony libidós pasit is nehéz találni. Kettő meg teljesen felesleges. Vagyis lehet komornyik.
2021. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék, mert akkor lenne egy aki egész este vakargathatná, nyomkodhatná a hátamat és a fejemet. A férjem is szívesen megteszi, de azért néha neki is sok, mert nekem sosem elég :D


Pont tegnap mondtam neki, hogy kellenének hátvakaró-nyomkodó szolgák.

2021. dec. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Poliamor vagyok.
2021. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!