Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok megbízni benne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megbízni benne?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akivel 3 napja beszélgetek... Ez idő alatt nagyon sok mindent elmeséltünk egymásnak magunkról. És hát egymásnak az esetei is vagyunk. Elmesélte, hogy benne 100%-ban megbízhatok... Ez mind szép, és jó lenne, ha nem adna a féltékenységemre okot. Egyfolytában fiúk társaságában van, snapchaten több fiuval "streakel"... olyan képeket is bevállal nekik küldözgetni, ahol a bugyija is benne van pl... A mai nap is vásárolgatni van több fiúval.. Aztán ő van felháborodva, hogy féltékenykedek. (Tegnap még azt mondta, hogy lányokkal megy) Most meg hirtelen látom snapchaten, hogy fiuval ott fotózkodik egy ruhabolt öltözőjében... Egyátalán nem esik jól. Így nem tudok benne megbízni. Szerintetek hagyjam inkább a lányt, amíg nem késő?

2020. jún. 29. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 napja beszélgetsz vele, most együtt vagytok vagy nem? Ha nem akkor nincs okod féltékenykedni. Ha meg együtt vagytok, akkor vele beszéld meg.

De üdv 2020-ban, ha nem csinál egy nap 5 képet valamelyik oldalra minden félre szarságról akkor az a nap értéktelen volt.

2020. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%

Szerintem igen hagyd , hazudozik össze vissza ezt én se türném el fordítót esetben kíváncsi volnék mit csinálna mert szerintem a féltékenységtől ki törne a harmadikvilágháború probald megvele megbeszélni hogy neked ez rosszul eski amit csinál adj neki egy kis időt ha nem változik semmi akkkor inkább lépj

20/F

2020. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat. Mondtam neki, hogy ez így nem nagyon jó... annyit mondott rá, hogy te tudod. És ennyi
2020. jún. 29. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál komolyan? 1 nőre jut 30 pasi. Szerinted majd könyörögni fog neked, hogy próbáljátok meg. A mai picsáknak olyan igényeik vannak el se hinné az ember...
2020. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!