Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mire jó és Renátó féltékenyked...

Mire jó és Renátó féltékenykedése, hiszen 24 órába össze vannak zárva a lányokkal. Ez igaz vagy ezt kell csinálniuk? Vagy csak tényleg betegek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem megjátszás ,mert mi értelme lenne ugyan azt csinálniuk ?
2021. jan. 12. 12:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs Danit is oda akartam írni.
2021. jan. 12. 12:17
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

VV?

Gondolom vagy megjátszák magukat, vagy tényleg ilyen hülyék🤷🏻‍♀️

2021. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, szimplán hülye. Vannak ilyen férfiak, akik már akkor féltékenységi rohamot kapnak, ha a barátnőjük véletlenül ránéz egy másik férfira. És sajnos vannak olyan nők is, mint a Fru és Virág, akiknek ez imponál, és összejönnek ilyen pasikkal.
2021. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Korlátoltak, birtoklási vággyal teltek és önbizalomhiányosak. Igyekeznek annyira elnyomni azt a két szerencsétlent, amennyire lehet. A seggből szájba ország-világ előtt mehet, de Moh előtt csak garbóban mutatkozhat a kis Virág. Ebből látszik, hogy nem a nő érdekei, becsülete érdekli, hanem csak magával törődik. Erkölcstelen az RTL a végtelenségig, hogy hagyja ezt megtörténni egy 18 éves kislánnyal.


Renátó meg ordít mint egy idióta, lekussolja meg elhorja a nőjét a sárga földig. Szájba köpi. Előtte meg mindent megtett, hogy megszerezze. De most, hogy meg van, vannak a nőnek érzelmei kezdődhet a leértékelődés. Tipikus bántalmazó a Rencsike, ha kamerák előtt így viselkedik, vajon otthon mennyire foghatja vissza magát? Ez a buta nő meg gyereket szülne neki... a saját érdekében remélem, hogy ez csak a kameráknak szól és ha kijön marha gyorsan észhez tér.

2021. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az is vicces, hogy a fiúk mennyire féltékenyek Mohra.

Kb. semmit nem csinál, épphogy hozzájuk szól, de már abból is balhé van 😀

2021. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem ez az évad sokkolt. Kezdvea filccel való testre irkálásnak, ahogy ott ült Virág és irkálták rá az ocsmányabbnál ocsmányabb jelzőket, azt hittem valami francia horrort látok. Aztán jött a többi. Gábor megjátszott karakterét nem bírtam, de a folyamatosa büdösözést, alázást szerintem nem érdemelte meg. Aztán a Vivi megerőszakolós történeténete utáni rész, meg ahogy Moh megfenyegette, hogy reméli nem hazudik WTF emberek?????????

Ha egy kicsi esély is van rá, hogy valakit megerőszakoltak, akkor nem őrjöngünk vele és fenyegetjük.

Aztán a két bántalmazó kapcsolat, Virág konkrétan egy szellem.


Nyilván az ember egy ingerszegény környezetben, másokkal összezárva megkattan. De ez akkor is durva.

Való Világ facebook oldalára felmentem kíváncsiságból, és hát azért vannak Renának is rajongói, mondanom sem kell, alpári, undorító tinifiúk és cigánynők-akiknek valószínű ez a norma.


Amúgy nem tudom, nőként nekem Moh (mi a normális neve???) egyáltalán nem jön be, nem értem, fürdés közben látták a nemi szervét, vagy miért ő lett kipécézve?

2021. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egyébként az is vicces, hogy a fiúk mennyire féltékenyek Mohra.


Kb. semmit nem csinál, épphogy hozzájuk szól, de már abból is balhé van " Igen, az a jelenet, ahol Moh bent evett kakaóscsigát meg kakaót ivott, közben Dani hálóköntösben mint valami dühös közös képviselő a gangon úgy ordibált és mutogatott befelé, hát na az vicces volt, de közben szerintem félelmetes is. Ha valami faluban játszódna az egész már régen tőrbe csalták volna Moht és a pajta mögött agyonverik.

2021. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az a két srác szégyen, ahogy alázzák a lányokat ( persze a csajok is megérik a pénzüket ) de akkor hagyják békén egymást és ennyi!
2021. jan. 14. 13:00
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Cigók, ez a normál viselkedés náluk. Ha valami sérelem éri őket rögtön elkezdenek rikácsolni össze-vissza, minél hangosabban.
2021. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés milyen sérelem érte őket. :D
2021. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!