Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fru vagy Renato lesz a mai...

Fru vagy Renato lesz a mai kivalasztott?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Vv Fru
Vv Renato
7 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos látom az esélyét annak is, hogy Moh, ahogy keverik a sz*rt bent és ahogy Daniék teljesen ostobák. Meglátjuk.
2021. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem hogy az a gusztustalan Renátó végre kiválasztott lesz és ki lehet szavazni.

Nagyon okosnak hiszi magát, közben meg csak egy elhízott, komplexusos hulladék.

Egyébként bent minden pasi féltékeny Mohra...

2021. jan. 9. 21:57
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Én bírtam eddig a hétig Danit, de ez az üres, semmitmondó, összegereblyélt érvelés Moh ellen amit mindenkinek próbál beadni, kb. csak magát teszi vele szánalmassá Dani.


Csak az a helyzet, hogy ezekkel csak bent tudja ezzel megetetni a társait, de kint a néző lát minden lényeges dolgot és mindenki tudja, hogy Moh ártatlan mind a Danis, mind a Renátós rágalmazásban. Tehát kb. akárkit fog Moh kivinni kettejük közül, vagy akárki viszi ki Moh-t, Moh fog visszajönni.

2021. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Féltékenyek rá a fiúk. Ezért látnak bele minden hülyeséget a viselkedésébe, közben meg neki egyik lány se kell a bentiek közül.


De végre, már lehet szavazni Renátó ellen 😀

2021. jan. 9. 22:54
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Renátó lett a kiválasztott. Nem csoda, az alpári beszédstilusa, ahogyan azzal a buta Fru-val bánik, az bicskanyitogató. Ez a buta liba meg férjhez akar menni hozzá, inkább senki, mint ez! Ez az a típus, aki egy félrenézés miatt agyonveri az asszonyt! Ugyanaz a típus, mint aki a szerencsétlen volt élettársát megölte.Ki vele végleg a villából.
2021. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Renátón tisztán látszik, hogy õ bizony egy nárcisztikus szociopata. Minden viselkedése erre utal. Indulatos, agresszív, a megnyerõ, kedves énjét mutatta addig Frunak, ameddig meg nem kapta a lányt. Úgy beszél vele mint egy db szarral ha kedve szottyan hozzá, paranoiás, kisebbségi komplexusokkal küzdõ, empátia 0. Ott rúg bele ahol csak tud. Amikor azt a pólót is adta neki, egyedül csak õ nevetett rajta, senki nem találta viccesnek. Õ meg ott röhögött magában mint valami õrült. A magában beszélgetéseket ne is említsük... Most már szinte terrorizálja szerencsétlent, a lánynak a feje mindent elárul mennyire fél, és kétségbe van esve tõle. Legutóbb is volt Renátónak egy olyan kijelentése Fru felé, hogy ha még egyszer ez meg az, akkor elfogja törni a kezét.

Közveszélyes õrült, a csajnak minél elõbb meg kéne szakítania vele a kapcsolatot, mert ebbõl bizony fenyegetések és zaklatások lesznek.

2021. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Igy van.

Viszont sajnos amíg vannak ilyen buta nők, addig lesznek ilyen pasik is. Egyszerűen nem értem, hogy mindezek után még mindig képes menni ez a nő utána, és hagyja hogy használja az ágyban is, fel nem foghatom… És még az anyja se mondta neki, hogy kislányom, hülye vagy, amikor telefonon beszéltek. Ezek szerint anyuka szerint igy kell viselkedni egy nőnek.

Egy normális gondolkodású nő / lány az első kirohanása után otthagyta volna. Remélem hogy 5 %-ot se fog elérni! Bár gondolom az se fog neki leesni, nem jut el majd az agyáig.

2021. jan. 10. 06:33
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a felháborító ebben leginkább, hogy az RTL ezt szó nélkül hagyja. Mindenfajta fizikai bántalmazás tilos, de az verbális abuzálás, szexuális megalázás, egyéb lekicsínyítés, kontrollálás, zaklatás az oké. Anno kizárták a feka csávót egy nyamvadt körömcsipesz miatt, most meg kb elengedték ezt az egészet, és azt nézzük, ahogy valakik elnyomnak és megaláznak másokat. Fru egy idióta és nekem egyáltalán nem szimpatikus, de senki sem érdemel olyan bánásmódot, amit a Rencsitől kap. Egy teljesen kiszolgáltatott helyzetben vannak, kamerák kereszttüzében 0-24 és senki nem segít. Fel nem foghatom, ezt hogyan hagyhatják a műsorkészítők. Trágárul beszél vele, ordibál, lehordja a sárga földig, de azt se tudta miért. Mert Moh egyszer ránézett, meg véletlenül hozzáért a hátához. Nyilván Fru nincs könnyű helyzetben, mert - a saját hibájából ugyan - de a dagadt köpködős gyökéren kívül senkije sincs a villában. Szóval rá van utalva, ez a féreg meg kihasználja. Az RTL-nek meg minimum kötelezettsége lenne ezt a viselkedést elítélni és felhívni a bántalmazásra a figyelmet.


Ugyanez igaz a Dani-Virág párosra. Dani mondja meg, hogy mit vehet fel vagy nem, kivel beszélhet, táncolhat. Teljesen el van nyomva az a szerencsétlen nő is. Végig csak análoztak, mert a Dani nem szexel (????) a villában. Fürdőruhába lenni nem ok, de seggből szájba ország-világ előtt mehet. Iszonyatosan megalázó és egy 18 éves frissen felnőtt kislányról beszélünk. Az RTL meg tapsikol ehhez. Nagyon durván elvtelen, erkölcstelen, beteg fertő folyik abban a villában és ezt valamiért senki nem veszi észre.

2021. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Nem lenne szabad támogatni ezt a viselkedést, a csatorna részéről ez nagyon rossz politika. Nem elég a 18-as karika. Egyébként a többieknek sem tűnik ez fel? Mondjuk én Merciben pozitívan csalódtam, amikor ő mondta Fruzsinak hogy gondolj bele mi lesz kint, ha itt ilyen kamerák előtt. A többiek szó nélkül hagyják... Persze értem, hogy egyéni játék meg minden, nem szólnak bele, de azért az is érdekes, hogy legtöbbjük szerint ez a normális?

És igen, Virág ugyanez. 18 évesn már a legalja, amit csinál bent.

Mindent megtesznek, hogy a pasijaik kedvében járjanak, akik kint majd szóba se állnak velük.

Dani közölte, hogy szilikonmelleket akar csináltatni Virágnak, hiszen neki mindig fullos csajai voltak. Valami ilyesmit magyarázott.


Ha a csajok apja lennék, ott állnék a kijáratnál, az biztos 😀

2021. jan. 10. 20:36
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is nőtt Merci a szememben ezzel. Lehetne ő a párterapeuta, kicsit helyre rakná ezt a barmot. Bár úgyse fogadná meg a tanácsait, merthogy elfogult, meg mindenki hülye Rencsi körül csak ő a helikopter.


Amúgy szerintem a többiek messze nem látnak/hallanak ennyit az ő kapcsolatukból, mint mi. Meg a nagyrészüknek lövésük sincs, hogy milyen egy bántalmazó, elnyomó kapcsolat. Plusz csóri Fru mindenkinél eléggé elvágta magát a kis "okádni tudok mindenkitől" magánszámával. Most próbál normális lenni, de csak mert fosikázik. De bent mindenki tudja milyen ember, már kimutatta bőven a foga fehérjét, szóval érthető, ha annyira nem ápolgatják a lelkét. Meg ez összességében nem a bentiek, hanem a csatorna felelőssége. Nekik kéne ennek megálljt parancsolni és mélységesen felháborít, hogy nem teszik. Győzikének is annyi esze van, mint egy marék lepkének. Úgy beszél a szexuális dolgaikról, arról, ami Virággal történik, hogy a gyomrom felfordul. Milyen kapcsolat az, ahol a pasimnak könyörni kell a vaginális szexért, hogy lécci ne csak seggbe rakj már bébi... pláne, hogy neki is van két lánya. Velük viselkednének így, biztos nem találná ezt olyan mulatságosnak. De hát annyi agya nincs, hogy bármibe is belegondoljon. A csatorna felelőssége lenne, hogy ezzel törődjön. Akiken valamennyi emberséget látok, az a két szerencsétlen műsorvezető. De ők is lenyelnek pénzért bármit.

2021. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!