Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Fru vagy Renato lesz a mai...

Fru vagy Renato lesz a mai kivalasztott?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 17:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Igen, egyetértek veled.

Ismered a hogyvolt.hu-t?

Ha még nem, akkor gyere oda, jó kis társaság van, akik kibeszélik a vv történéseket.

2021. jan. 10. 22:57
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen egyetértek azzal kapcsolatban, hogy akármilyen személyiség is Fruzsi, Renátó akkor sem engedheti meg magának ezt a bánásmódot.

A drága leányzónak ideje lenne már otthagyni a szeretett barátocskáját, mert csak maga ellen "dolgozik".

Merci az az ember a villában, aki próbál segíteni neki, habár nem felhőtlen a viszonyuk. ;)

Én komolyan mondom, hogyha nem hallgat az eszére, akkor még hosszú ideig nem szabadul meg ettől a modortalan fiútól, minél hamarabb, annál jobb! ;)

2021. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Most is azt mondta (az összefoglalóban), hogy Renátó majd megvárja kint és a felesége lesz! Semmi női büszkeség nincs benne, meg a Renátó után, mint a kiskutya. Frun nem lehet segíteni, kapaszkodik a Renátóba. Csak meg ne bánja.
2021. jan. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Szegény csaj nagyon buta 😁
2021. jan. 13. 05:32
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapvetően elég okos csajnak tűnik, habár a Renátóval való viszonya nem erre utal.

Kétségbeejtő, hogy mennyire ragaszkodik Renátóhoz, akit inkább messziről el kellene kerülnie!

Amikor meghallgatták egymás véleményét a párbajjal kapcsolatban, akkor Bálint olyan mértékben tiszteletlenül viselkedett Fruzsival, hogy az már teljesen felháborított.

A csávó egyre inkább kezd unszimpatikussá válni számomra.

2021. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Mi alapján gondolod okosnak?

Inkabb csak okoskodik szerintem de buta nagyon.

2021. jan. 13. 16:11
 17/29 anonim ***** válasza:

A megnyilvánulásai alapján tartom okosnak.

Egyébként részben egyetértek veled, mert a Renátóval folytatott viszonya alapján nem tűnik annak.

2021. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"A megnyilvánulásai alapján tartom okosnak."


Nem okos ő, csak annak akar látszani, mondjuk ilyen társaságban nem nehéz magára aggatni ezt a jelzőt, ahol kulturálatlan emberek vesznek téged körül. Ő csak nagyon rafinált, és ravasz nő. Nagyon magabiztos, és beképzelt, ezért tűnik úgy, mintha ő lenne ott bent a társaság esze.

Az egyetlen valóban okos ember az bent Bálint, ha kedveli valaki ha nem, de akkor is el kell ismerni, hogy ő bent a legértelmesebb és játssza legtöbb ésszel a játékot. Független attól, hogy mennyien szeretik.


Ezt már csak az is bizonyítja, amikor Fru az asztalnál tegnap leprimitívezte Danit, és Renátót emelte ki az értelmesebb embernek, ebből azt következtetve, hogy ő tér vissza a párbajról. Egyrészt a csajnak fogalma sincs arról, hogy mit jelent ez a szó, Bálint reakciója meg teljesen korrekt volt, én is kiosztottam volna a csajt a helyében, az meg hirtelen vér vörös lett és elkezdett pityeregni. Ott helyben nem tudott választ adni a szónak a jelentésére, akkor mégis mi alapon aggaszt emberekre ilyen jelzőket, főleg úgy, hogy Renátót isteníti? Ha Dani primitív, akkor Rencsike mi? A játék során több értelmes szót hallottam Danitól mint Renátótól vagy Fruskától együttvéve, pedig Danit sem tartom egy lángésznek.

Engem a való életben is kiborítanak az ilyen emberek.

2021. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Abszolút igazad van. Ha annyira okos csaj lenne, már réges régen rájött volna arra, hogy ez a viselkedés, mennyire nem szimpatikus a nézőknek. Még Merci is átlátja ezt. Ahogy azt is Merci tanácsolta neki, hogy gondolkodjon el a kapcsolatukon Renátóval, mert ha bent így viselkedik, akkor kint ennél sokkal durvább lesz.


Én nem láttam tőle olyan megnyilvánulást, amiben kiderült volna, hogy ő okos. Folyton rikácsol, azt a nagy száját nem tudja befogni, mindenkit kritizál, de ha őt vagy a párját kritizálják akkor sírva fakad.


Oké hogy mostanában meghúzza magát, de emlékezzünk vissza, hogy már mindenkivel összeveszett, mindenkit lehordott, ő mindenkinél többnek érzi magát. Hát nagyot fog koppanni.

Lehet, hogy ha nem áll össze ezzel az idiótával, akkor más oldalát is meg tudta volna mutatni, esetleg szimpatikusabb lett volna, de így…

2021. jan. 13. 20:10
 20/29 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem jött volna össze Renátóval, akkor most másabb személyiségnek tartanánk.

Merci elég hasznos tanácsokat ad neki, amiket igazán megfogadhatna.

2021. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!