Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli nőtársaim, miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nőtársaim, miben találtátok meg a boldogságot egy szakítás után? Főként 27-30 közötti nők véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

Milyen előnyeit fedeztétek fel a szingli létnek?

Valóban eljön az a pont, amikor igazán boldog az ember egyedül? Illetve jobb egyedül lenni, vagy készen álltok egy újabb komoly kapcsolatra?



2021. dec. 16. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Könyvek, cicák, barátok, család, utazás.
2021. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Pillanatnyilag csak magamhoz kell alkalmazkodnom, ami annyira jó érzés, hogy kezdek félni tőle, hogy ha jönne is egy potenciális férfi, akkor nehezen menne újra. :))

A covid alatt nem nagyon, de most megint elég sok programot csinálunk, kollégákkal, barátokkal vegyesen és ez most minden időm és energiám le is köti. Egyelőre jól érzem így magam, de meglátjuk, mit hoz az élet.

33/N

2021. dec. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%

a gyk-n toszom a rezet arc nélkül, és szídom a férfiakat, mivel incel mind.

tökjó.

2021. dec. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%
1 évig voltam szingli. Sosem más embertől függően kell boldognak lenni.
2021. dec. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A VMware vcp-dcav esxi 6.7-es verziójára való készülésben
2021. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#6


A kérdés az volt, hogy milyen előnyeit fedeztem fel a szingli létnek. Ezek az én személyes tapasztalataim, tehát így nem értem, hogy honnan veszed, hogy nekem kellett-e, vagy sem. Kellett, mert ha nem, akkor abból problémák adódtak, most nem kell, így számomra ezek a jelenlegi előnyök. Lehet, hogy az lenne a normális szerinted egy párkapcsolatban, ha ezek nem lennének “kötelező dolgok”, de nem ez volt a kérdés. Én nyilvánvalóan azt tartom előnynek, ami a szingliségem miatt változott meg az életemben.

2021. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#7


Úgy hiszem neked is nagyon félrement az egész. Én nem mondtam azt, hogy jobb a szingliség. Miért ekkora baj, ha én nem szenvedek a szingliségem miatt? Egyszerűen csak nem zavar, hogy szingli vagyok, mert a felsoroltakon kívül rengeteg előnye is van, és egy normálisan működő párkapcsolatnak is. Én csak azt mondtam, hogy mivel én éltem ilyen kapcsolatban, így tudom értékelni az életemet szingliként is, nem vágyom mindenáron kapcsolatra, nem is keresek kapcsolatot direktbe, majd ha eljön a “nagy Ő”, akkor párkapcsolatban is jól fogom magam érezni. Egész egyszerűen ennyi.

2021. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!