Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatívabb felnőtt nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatívabb felnőtt nők 25-45 között, ti mind vágytok férjre, gyerekre?

Figyelt kérdés
Persze kérdésem csak akkor érvényes, ha vannak még itt régimódiak.

#konzervatív párkapcsolat
2021. nov. 20. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de nem mindenáron akarok gyereket.32 éves koromig tudok várni a gyerekkel, ha úgy alakul, hogy nem tudunk vállalni, akkor az is megfelel.Ezt beszéltem meg a párommal.
2021. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2021. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit takar a konzervatívabb jelző?
2021. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom még
2021. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én itt olyan dolgokra gondoltam, mint például nem bulizós, nem dohányzik, klasszikus értékek fontosak számára, nem váltogatja a férfiakat. Ezen kívül nem nőtt össze a telefonjával, inkább könyvtárba jár.
2021. nov. 20. 13:50
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

3as vagyok. Mik a klasszikus értékek?

Itt a konzervatív azt szokta takarni, hogy főz, mos, takarít és mindenben is! ellátja az urát. Kissé sarkítva.

Ezt én nem vagyok hajlandó, ilyen értelemben biztos, hogy nem vagyok konzervatív és nem vonzanak a klasszikus értékek.

Ugyanakkor család centrikus vagyok, már 18 évesen úgy kerestem párt, hogy alkalmas legyen apának, lássam benne a jövőt ilyen téren is és úgy fest meg is találtam. Mindig is egy férfi mellett szerettem volna lecövekelni, de ettől függetlenül, ha nem működünk, el fogok válni.

Mindig is szerettem volna gyereket és nem szülők házasság nélkül. Nekem ez a biztosíték kell.

Tartom a szavam és a házasság egy olyan eskü, ami több bármilyen adott szónál. Enélkül az elköteleződés nélkül nem érezném magam és a gyermekem biztonságban.

Olyan értelemben sem vagyok konzervatív, hogy érdekel a munkám, szeretem és a saját szakmámon kívül további szakmákat tervezek megtanulni, illetve hosszú távon magánvállalkozásban gondolkodom, nem az otthon kötögetés a célom.

Soha nem voltam bulizós, de ettől még kimozdulok a barátaimmal, szükségem van én időre és a párommal is szeretek áthívni barátokat, társasozni, darts-ozni, közben sörözgetni, zenét hallgatni, vagy zenélni. Ami az értékeket illeti, a család, a munka, a tudás, a kitartás, a hűség, a szeretet és a tisztelet hatalmas értékek. De szerintem ettől se lettem konzervatív, mert minden értelmes ember így gondolkozik. Ráadásul teljesen el tudom fogadni, ha valakinek a családba nincs benne a gyerek, vagy benne van az állat (nekem is családtagok), vagy épp egyneműek a felek.

Hogy ez így összességében mennyire konzervatív, nem tudom. Én magam részéről inkább feministának tartom magam, mert az, amit a konzervatív takar a köznyelvben erősen ellenszenves a számomra.

2021. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sok dologban egyetértünk. Sosem várnám el egy nőtől, hogy mindenben ellásson. Azonban én nem szeretnék gyereket, ami azzal magyarázható, hogy egyáltalán nem érzem magam apa-figurának.

Én is szeretnék még sok dolgot megtanulni.

A tudás hatalom, a hűség nagyon fontos ebben a kissé elkorcsosuló világban.

2021. nov. 20. 14:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Férjet nem,de gyereket igen
2021. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én se férjet, se gyereket.
2021. nov. 20. 15:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Ezt jól megmondtam. Szóval még egyszer: se feleséget, se gyereket. :)
2021. nov. 20. 15:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!