Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vonzódik hozzám a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzódik hozzám a lány?

Figyelt kérdés
Szoval van egy lány akivel sokat szoktam chatelni meg minden, de azt mondta nem érez semmi vonzalmat irántam... Én meg neki bevallottan hogy szeretem. Hogyan ebreszhetek valami vonzalmat benne?
2021. nov. 13. 21:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta meglátogathatom a munkahelyen reggel, de reggelre nem tudok beérni mivel majdnem 355 km a tavolsag kettőnk között, délután még azt mondta nagyon fáradt és nincs ideje talalkozni
2021. nov. 17. 13:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor kerül is
2021. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert még meg sem érintetted, így nem is tudhatja, hogy tetszel-e neki.
2021. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha megérinteni attól fogja tudni hogy tetszem-e neki vagy nem?
2021. nov. 18. 13:31
 15/15 anonim ***** válasza:

14: Egy idő után, hetek, hónapok alatt kialakulhat.

Ha meg nem akkor nem.

Ritka az első látásra szerelem.

2021. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!