Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vonzódik hozzám a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzódik hozzám a lány?

Figyelt kérdés
Szoval van egy lány akivel sokat szoktam chatelni meg minden, de azt mondta nem érez semmi vonzalmat irántam... Én meg neki bevallottan hogy szeretem. Hogyan ebreszhetek valami vonzalmat benne?
2021. nov. 13. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.Ha nem vonzódik hozzád mit tudnál tenni?Semmit.Ne legyél neki a nincs más unatkozom irkáljunk cimbije.Nem vonzódsz?Oké Sziaaaaaaa
2021. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Ja meg ne legyél már ekkora balf@sz.Vicc vagy komolyan.Ha egy férfi ilyen mint te akkor amúgy megtaposod megtiprod a férfi mivoltodat.. És ez egy lánynak sem kell.Úgyhogy térj már észhez.
2021. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Vonzalmat sehogy. Ha eddig nem volt, nem is lesz... Nem jössz be neki, sajnos ez a könyörtelen valóság. Minél hamarabb elfogadod ezt és elkezdesz más felé nyitni, annál hamarabb fogsz olyan embert találni, akivel kölcsönösek lesznek az érzelmeitek
2021. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Na szép.

Attól hogy valakinek azt írod szereted , attól nem fog hozzád vonzódni.


Sőt , ebben az esetben inkább fordítva működik az érzés

2021. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De nekem tetszik az a lány
2021. nov. 14. 13:04
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

#5

Te meg neki nem 🤷‍♀️ két emberes dolog ez, ha ő nem akarja, mást kell keresni.

2021. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Aki chaten szerelmes lesz az beteg nem vonzó.
2021. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Lúzer vagy! Annyit nem tudsz felfogni hogy ő tud neked nyújtani valamit, te meg neki lóf.t sem! Ő szép te randa vagy! És még agyad sincs, különben tudnád mi kell egy nőnek Biztos csóró is. Egy nagy nulla vagy a szemében! Neked sem kellenek az ilyen tulajdonságú(randa, ostoba, tré) csajok!
2021. nov. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy írásban ez van, de személyesen hogy vagytok? Csak chat-ből nem lesz vonzalom
2021. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Személyesen még nem sikerült találkozni, mivel messze lakik a lany
2021. nov. 17. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!