Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon őszintén vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon őszintén vonzódik hozzám ez a lány?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt, a baratnom mondhatni csendes, sokszor van, hogy ugy kell a beszelgetest eroltetni es akkor is ilyen igen nem es hasonlo sablonok a valaszok. Ez szoban erzodik, irasban meg olyan, hogy irok válaszol aztan ha rogton irok is mar nincs válasz sokszor. Igy mondhatni egy beszélgetés tiszta unalmas lesz. A baratnoi pedig ha irnak akkor kb mindig válaszol nekik es ott megy a beszélgetés, nem azt mondom, hogy sokaig csak megy. Allandoan en becezem, kedveskedek, tényleg segitokesz vagyok es mégis ugy erzem, hogy le vagyok tojva. Amikor egy ja ja a valasz meg hasonloak akkor nem erzem mar, hogy folytassam az irast.
2020. ápr. 22. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokszor azt kerdezi edzettem e meg kajaltam e rendesen. Eleg vekony vagyok az első barátjaval akivel mar 3 4 eve vege szokott irkalni full sablon dolgokrol, na o ki van pattintva.
2020. ápr. 22. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ismerkedés során sem viselkedett másképp. Nekem jó szenzorom van a kommunikációs zsákutcák kiszűrésére. Eleve össze sem jövök ilyen nővel. Javaslom, máskor legyél éberebb, szerintem csak hiánypótló vagy számára.
2020. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert amugy sut foz nekem meg minden, a szulei szerint ilsen kuka sokszor
2020. ápr. 22. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Egy lány vagy nő vonzódni igazán csak önmagához tud. Minden más ember számára csak eszközm hogy önmagát szórakoztassa. Ebbe te bele tartozol? Szerintem nem. A barátnői is csak eszközök számára a boldogulás végett, szórakozik, mert másra nem képes.
2020. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak szimplan uresfeju volna, en akkor sem tudnek tul sokaig elviselni egy guminot. Ez abszurd. Nincs mentseg ennyi kommunikaciora, ha nem fogyatekos valaki. En szakitanek.
2020. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!