Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves lány vagyok eddig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok eddig a pasik tesztek de most valahogy a lányokhoz is kezed vonzódik mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már lassan 6 éve van barátom ő volt az első eddig úgy éreztem hogy minden rendben van.De megismerkedtem egy nővel aki 37 éves nagyon sokat beszélgettünk szinte minden nap. Érzek valamit iránta csak nem tudom hogy mit de úgy érzem hogy jobban szeretem mint egy barátnőt.
2015. júl. 19. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen próbáltam ki, milyen egy nővel, aztán rájöttem, hogy mennyire nem fekete vagy fehér az élet. 8 hónapig tartott, simán el tudtam volna képzelni vele az életem. De ahogy egy férfival, úgy vele is, változtak a körülmények, másfelé ment az életünk. Végül férjhez mentem és boldog vagyok, de tudatosan választottam, annak fényében, hogy most már biztos vagyok benne, hogy biszex vagyok.
2015. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha jól megvagy a férfiakkal, akkor maradj mellettük. Ez az egészséges. felesleges tudatosan megbolygatni a szexuális orientációt, és értelmetlen is. Ha tudatosan választhatsz, hogy egészséges vagy nem egészséges akarsz-e lenn, inkább az elsőt választ, főleg, ha teljesen ki is elégít.

Nem kell a divatot követni.

2015. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"...ez az egészséges..." Tudod, még hiteles is lenne, ha nem egy eleve beteg ember mondana ilyet.
2015. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább a kapcsolatod lehet mélyponton, és ott nem kapsz szerintem elég megértést elfogadást, és ott nem éled át azt amire szükséged van, ezért lehet ez. Én férfi vagyok, de nem mennék ilyen irányba, mert tudom azt, hogy úgyis csak egy ellenkező neműtől fogom megkapni mindazt, amire szükségem van. Egy ilyennel csak rontanék az állapotomon, pedig az igazi probléma inkább az, hogy nem vagyok boldog a párkapcsolatomban.
2015. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"egészséges "? Miért aki meleg akkor ő nem egészséges? Én úgy hiszem hogy senki se tehet arról hogy kihez vonzódik így születik az ember valaki előbb valaki később jön rá hogy ki is ő. Az a baj hogy mostanában egyre többet gondolok arra hogy milyen lehet egy nővel. Már egy jó pár olyan sorozatot, filmet néztem.ha valakivel tudok erről beszélgetni privátba légyszíves írjon tényleg nem tudom mit csináljak. Nagyon össze vagyok zavarodva :-(
2015. júl. 19. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi,segítek neked:)

[link]

2015. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

""egészséges "? Miért aki meleg akkor ő nem egészséges"

Szerintem aki a saját neme iránt érdeklődik az agyilag beteg! Normál agyú emberek helyén tudják kezelni az ilyen behatásokat. Téged felizgat, és ez elég baj! De mindenki úgy b...ssza el az életét ahogy akarja!


"Már lassan 6 éve van barátom ő volt az első"

És ez sem normális! Együtt maradtál egy nyilván nyomival, aki lóf...szt sem tud nyújtani, ezért már egy beteg gondolat is beindít, csak már legyen valami. Szánalom a köbön!

2015. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért szerinted az a jó amikor egy nő minden nap mással fekszik le?
2015. júl. 19. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy a heteroszexualitás az egészséges. Ennél többet nem mondtam.

Aki pedig emiatt engem tart betegnek, az önmagát minősíti. Ha ennyi a vitakészségetek, mit vártok? Meglátszik, ki az, akinek csak felvonulni van esze a pride nevű marhaságon.


Tudok egyes s mást a témáról, összetettebb ez annál, hogy itt elmagyarázzam. És valóban, kissé hiányosak az ismereteink erről, de eleve azt állítani, hogy a homoszexualitás teljesen normális, az felszínesség. Ez a legnagyobb felszínesség, amit valaha hallottam. Mert esetleg elképzelhető, hogy van olyan fajtája is, ami normális, de egész biztos, hogy legalább a homoszexuálisok egy részénél rendellenességként alakul ki.

Sajnos, úgy látom, itt úgysincs senkinek akkora vitakészsége, hogy ezt megvitassuk, mert csak anyázás lenne belőle (lásd az egyik előző hozzászólót), és egyébként is bonyolultabb a téma annál, hogy itt elbeszéljünk róla.

2015. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!