Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szemüveges, nem vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemüveges, nem vékony lány is lehet dögös?

Figyelt kérdés

Lehet annyira dögös, hogy a menöbb pasik is észre vegyék?

Tényleg nem vagyok kövér,de nem is vékony.

162cm és 58kg.


2010. szept. 4. 01:17
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Na látjátok, ez a média hatása. Hogy az ilyen lányok hiszik azt, hogy nem jó a testük meg nem vékonyak.


Én személy szerint tolnálak, mint a lopott biciklit, ilyen testhez nyilván szép arc is tartozik. Az meg nem gond, ha szemüveges vagy, feltéve, hogy előnyös formájút választasz.

2010. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azta :) szerintem is jól nézel ki...amúgy nekem is olyan pasik jönnek be,de tudd meg hogy azok csak hencegnek velünk meg minden,én olyat választok ahogy mondta már valaki előttem is hogy ahogy mondod ehhez hasonlítson,a külseje,de belül ne legyen olyan hüje mint azok a bizonyos alfahímek :D....ha akrsz írhatsz privin :) meg msn aztán... :) szijoo
2010. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Persze, stílus kérdése.
2010. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én a menöbb alatt nem azt értem, hogy olyan alfahim ahogy irjátok, hanem akik azért figyel arra, hogy milyen ruha van rajta, és ne legyen mocskos és büdös és a haja se legyen piszkos.Meg ilyenek...
2010. szept. 5. 16:14
 25/27 anonim ***** válasza:
hjaa éérteem :) igen énis az olyanokat bírom :) nem veszel fel msn-en..?:) 15:33-as vok
2010. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

utolsó..:)

irnék neked privit de nem tudok, neked nem irja ott alul, hogy tudnék irni:S

2010. szept. 5. 20:14
 27/27 anonim ***** válasza:

én ugyan ilyen magas vagyok csak 4 kiloval több és ugyszint szemüveges

am bocs h nem választ irtam

2010. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!