Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szemében hátránnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szemében hátránnyal indul az a lány aki szemüveges? /ugyértem szép, vékony, meg okos, csak szemüveges.

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem!Sőt még ha olyan a szemüveg jobban is tettszik mint aki nem szemüveges!
2009. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Én lány vagyok szóval 100%-ig biztosat nem tudok mondani, de nem hinném hogy ez így van. Nekem fogszabályzóm volt másfél évig, ami ugye nem láthatatlan, és nem is mondanám hogy ez miatt nem vigyorogtam évekig, mégsem volt sosem gond a srácokkal. :) Szerintem a mai világban ezek a "kiegészítők" már teljesen elfogadott dolgok :)
2009. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A feleségem is szemüveges, és szintén szép is, okos is, akárcsak számos lányismerősöm, akik szintén szemüvegesek és szépek, okosak, stb. - és mindnek van párja. :) Semmit nem számít a szemüveg ilyen szempontból.
2009. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem sztk-keretes szemüveg, hanem valami diszkrét, jól megválasztott kerettel van, akkor előfordul, hogy még javít is a helyzeten. Nekem speciel nagyon bejönnek a szemüveges lányok.
2009. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Van akinek jól áll.
2009. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Dehogyis!Én például imádom a szemüveges lányokat.

(20/F)

2009. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
a szemüveg akkor jó, ha olyat hordasz, ami jól áll. nekem valahogy sehogysem állt jól, ezért inkább nem hordom:)
2009. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem - ahogy nőként az ismeretségi körömben látom - nem.

Persze fontos, hogy jó keret legyen, szerintem - de ez csak személyes vélemény!- az egészen diszkrét keretek legjobbak, mert akkor a szemüveg nem "uralja az arcot".

2009. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
78%
nem hiszem h gond..kép???
2009. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem indul hátránnyal. Nem tudom elmondani miért vagy mitől, de nálam egy szép, az archoz illő szemüveg már félsiker. Vagy 3/4. És ha emellett szép is és okos is akkor már csak megismerkedni szeretnék vele. :D
2009. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!