Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szemüveges, nem vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemüveges, nem vékony lány is lehet dögös?

Figyelt kérdés

Lehet annyira dögös, hogy a menöbb pasik is észre vegyék?

Tényleg nem vagyok kövér,de nem is vékony.

162cm és 58kg.


2010. szept. 4. 01:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon is :) 21/F
2010. szept. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

írj privátot, beszélgethetünk, küldhetnél képet.


20f

2010. szept. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
persze mindenki lehet dogos csak eloszor fogadja el magat :D Egy pasi meg nem attol lesz meno mert a plazacicakra bukik
2010. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon is... én például a szemüveges lányokat rendkívül izgatónak tartom :)
2010. szept. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%
nem
2010. szept. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%
de
2010. szept. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
mi az hogy menőbb pasi?
2010. szept. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a jóképű, alfahím pasiknak akarsz tetszeni. Én ezeket a pasikat általában jó nőkkel látom, akik karcsúak, csinosak, nőiesen, szexisen öltözködnek stb., úgyhogy szerintem a menő pasiknak elég fontos, hogy a csaj külseje. Talán van kivétel, de azt tudomásul kell venni, hogy ahogy te is menő, jóképű pasit akarsz, úgy a pasik is a csinos, szép lányokat választják helyetted, ha arra kerül a sor.
2010. szept. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Mi az hogy menőbb pasi?

Gondolod hogy aki nem menőbb az csúnya?

Vagy te az alapján ítéled meg az embereket hogy ki milyen menő, mennyire ismert?

Te nem vagy biztos abban hogy a külsőd alapján bejössz a fiúknak de te mindenképpen menő pasit akarsz? A menő pasiknak a vékony lányok kellenek és nem a dagattak, a 2 üti egymást.


Amúgy szerintem nem lehetsz annyira kövér mert én 2 kilóval nehezebb vagyok nálad, 10 centivel magasabb és annyira vékony hogy már engem is zavar.

2010. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A menőn azt érti szerintem h tucatfiú, ugyan olyan zselézett haly, csőnadrág, a hurkapiszkáló testén a feszülő poló és a fél pofát kitakaró napszemcsi.


Ne arra menny, hogy ezeknek az alfahímeknek tetszél, akiknek csak 1-2 kalandra kellesz, hanem a picit hasonló, de nem az a tipikus divatmajomnak kelljél, bár sokat számít a belső szóval van kivétel ezekközött is. Előbb ismerd meg, és ha összejöttök húzd a dolgokat, ha szeret akkor nem fog siettetni!


Amúgy lehetsz dögös, de ezt kép nélkűl nehéz megmondani:)

2010. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!